کد خبر: ۴۹۴۸۲۸
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۸

رئیس‌جمهور در حکمی ۱۰ نفر از اعضای شورای عالی آموزش و پرورش را منصوب کرد.

به گزارش شفاف، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور، در احکام جداگانه ای و با استناد به بند الف ماده 8 و بندهای 10، 12 ، 13 و 14 ماده 9 و در اجرای ماده 11 لایحه قانونی تشکیل شورای عالی آموزش و پرورش مصوب سال 1358 (اصلاحی مورخ 1381.7.29 مجلس شورای اسلامی)، 10 عضو شورای عالی آموزش و پرورش را برای یک دوره 4 ساله منصوب کرد.

روحانی ، با عنایت به معرفی وزرای آموزش و پرورش و علوم، تحقیقات و فناوری، خانم سیما فردوسی و آقایان علی‌اصغر فانی و  محمود مهرمحمدی را به‌عنوان «عضو شورای عالی آموزش و پرورش» منصوب کرد.

خانم طبیه ماهروزاده و آقایان غلامعلی حدادعادل و غلامحسین رحیمی نیز با عنایت به معرفی شورای روسای فرهنگستان‌های کشور به‌عنوان عضو شورای عالی آموزش و پرورش منصوب شدند.

همچنین با عنایت به معرفی شورای معاونان وزارت آموزش و پرورش ، خانم مریم رنگ آمیز طوسی  و آقایان حیبت‌الله گودرزی دورکی و جواد نوبختی  با حکم رئیس‌جمهور به‌عنوان عضو شورای عالی آموزش و پرورش منصوب شدند.

حجت الاسلام و المسلمین عبدالکریم بهجت‌پور نیز با عنایت به معرفی شورای عالی حوزه علمیه قم به‌عنوان عضو شورای عالی آموزش و پرورش منصوب شد.

رئیس‌جمهور در این احکام، توفیق اعضای جدید شورا را در انجام وظایف محوله با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از خداوند متعال مسئلت کرده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: