کد خبر: ۴۹۴۸۴۱
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۸

وزیر ورزش و معاونش، برخلاف اظهارات و اقدامات علنی خود در ماه‌های اخیر، در ماجرای انتخابات فدراسیون والیبال دچار تناقض شده و تاکنون هم در این باره سیاست سکوت را در پیش گرفته‌اند.

به گزارش شفاف، ثبت‌نام از نامزدهای ریاست فدراسیون والیبال 24 شهریورماه به پایان رسید که در آخرین روز، محمدرضا داورزنی معاون حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش برای ریاست ثبت‌نام کرد.

ثبت‌نام داورزنی در انتخابات این فدراسیون انتقادات زیادی را برای وزیر ورزش به دنبال داشت چرا که در خصوص 2 معاونش رویه یکسانی را پیش نگرفت. امیررضا خادم معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان‌های وزارت ورزش زمانی که برای انتخابات کشتی نامزد شد، از سمت خود استعفا کرد و داورزنی نیز در گفت‌وگویی که با پایگاه خبری وزارت ورزش داشت، بر این موضوع تاکید کرده بود؛ در حالی که برای ثبت‌نام ریاست والیبال، این رویه را پیش نگرفت. 

داورزنی بعد از حضورش در وزارت ورزش، بارها تاکید کرده بود هیچ برنامه‌ای برای بازگشت به والیبال ندارد اما بعد از اجرایی شدن قانون منع بکارگیری بازنشسته‌ها و کنار رفتن احمد ضیایی، علاقمندی‌اش را برای بازگشت اعلام و تاکید کرد در صورت ثبت‌نام برای ریاست، استعفای خود را از معاونت وزارت ورزش اعلام می‌کند.

داورزنی که بعد از ثبت‌ نامش در انتخابات، خیالش از بابت همه چیز راحت شده بود، وقتی خبر استعفایش مطرح شد، بلافاصله به این موضوع واکنش نشان داد و آن را تکذیب کرد. وی در گفت‌وگویی عجیب، در حالی که صحبت‌های قبلی خود را نقض کرده بود، تاکید کرد با قدرت به کار خود ادامه می‌دهد و ثبت‌نامش در انتخابات فدراسیون والیبال به معنای استعفا نیست.

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش، تا کنون در واکنش به این اقدام داورزنی هیچ واکنشی نشان نداده است. باید دید وزیر ورزش برای جلوگیری از شائبه‌ها، چه تصمیمی درباره والیبال و داورزنی خواهد گرفت. آیا وزیر ورزش رویه‌ای را که برای خادم داشت و اعلام رسمی کرده، در خصوص داورزنی هم پیش می‌گیرد یا خود را نقض می‌کند؟

منبع: فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار