کد خبر: ۴۹۴۸۶۵
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۹

سرمربی تیم ملی فوتبال ایتالیا از این که شاگردانش به یورو 2020 صعود کردند، ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش شفاف، شب گذشته در پیکارهای مرحله مقدماتی جام ملت‌های اروپا، ایتالیا در مصاف خانگی با یونان با گل‌های جورجینیو 63(پنالتی) و فردریکو برناردشی 78 یونان را مغلوب کرد.

با این نتیجه در گروه J  بعد از 7 بازی آتزوری 21 امتیازی شد و به خاطر اختلاف 9 امتیازی با تیم دوم گروه (فنلاند) صعودش به مرحله نهایی پیکارها محرز شد.

روبرتو مانچینی اظهار داشت:از این که قبل از اتمام مسابقات،‌ صعودی زودهنگام به مرحله نهایی یورو داریم، خوشحالم.با این حال فراموش نمی‌کنم 15 ماه قبل در چه وضعیتی بودیم.

وی افزود:حالا باید هواداران از این صعود خوشحال باشند و لذت ببرند.باید خوشحال باشیم که چنین تیمی داریم که خوب بازی می‌کند.با این حال باید همچنان سخت به کار ادامه دهیم.چون هنوز با بهترین تیم‌های اروپا فاصله داریم. با این حال در مسیری خوب قدم برمی‌داریم و به آینده امیدوار هستیم.

در این گروه بعد از ایتالیا 21 امتیازی، هم اکنون فنلاند با 12 امتیاز صاحب رده دوم است.بوسنی هرزگوین و ارمنستان با 10 امتیاز و تفاضل گل 4 و 1 در رده‌های سوم و چهارم هستند.یونان 5 امتیازی است و رده پنجم را در اختیار دارد.لیختن‌اشتاین نیز تیم 2 امتیازی گروه است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار