کد خبر: ۴۹۴۹۰۹
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۲
«هوندا خودش به کمک نیاز دارد»

یک سایت ایتالیایی به «کیسوکه هوندا» مربی تیم ملی کامبوج که برای کمک به تیم آث میلان اعلام آمادگی کرده بود، بعد از باخت به ایران کنایه زد.

به گزارش شفاف، تیم ملی فوتبال ایران در دومین دیدار خود در مرحله دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و انتخابی جام ملت های ۲۰۲۳ چین در ورزشگاه آزادی موفق شد تیم کامبوج را با نتیجه سنگین ۱۴ بر صفر شکست بدهد. هدایت تیم کامبوج به صورت همزمان بر عهده دالماس و کیسوکه هوندا است.

هوندا در جریان بازی با ایران مدام کنار خط حضور داشت اما در نهایت سنگین ترین شکست تاریخ کامبوج با هدایت وی رقم خورد.

این مربی ژاپنی که سابقه حضور در تیم آث میلان ایتالیا را هم دارد، چندی پیش و بعد از باخت این تیم مقابل فیورنتینا در توییتر خود خطاب به میلانی ها نوشته بود: «هر موقع به من نیاز داشتید با من تماس بگیرید» و در واقع خودش را به عنوان مربی به این باشگاه پیشنهاد داده بود!

باخت سنگین هوندا به ایران بعد از آن توییت جنجالی اش، دستمایه کنایه یک سایت ایتالیایی به بازیکن پیشین تیم آث میلان شد.

سایت «فن پیج» ایتالیا در این خصوص نوشت: « هوندا سابقه بازی در تیم میلان را داشته است. او در حال حاضر بازیکن تیم ملبورن ویکتوری و مربی تیم کامبوج است. پس از شکست سنگین میلان مقابل فیورنتینا هوندا خودش را برای هدایت تیم روسونری معرفی کرد و اعلام کرد که اگر به من نیاز دارید، تماس بگیرد اما امروز این هوندا است که به کمک احتیاج دارد زیرا با شکست ۱۴ بر صفر تیم ملی کامبوج مقابل ایران در خطر از دست دادن سِمت خود است.»

در ادامه مطلب این سایت آمده است: «روز پنجشنبه هوندا هدایت تیم کامبوج در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ مقابل ایران را بر عهده داشت. این مسابقه، یک دیدار تاریخی بود چون بانوان ایرانی توانستند در ورزشگاه حاضر شوند. هواداران ایران هم در این مسابقه حسابی سرگرم شدند چرا که تیمشان ۱۴ گل به حریف زد. این یک تمرین واقعی برای تیم مارک ویلموتس بود که پس از آن با تیم عراق بازی خواهد کرد. این بدترین شکست تاریخ تیم کامبوج بوده است.»

به گزارش خبرنگار مهر، البته سایت فن پیج در معرفی حریف بعدی ایران اشتباه کرده است چرا که تیم ملی روز سه شنبه این هفته در سومین دیدار خود در منامه به مصاف بحرین می رود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار