کد خبر: ۴۹۴۹۹۹
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۳

برخی اعضای مجمع فدراسیون ژیمناستیک در اقدامی عجیب با تنظیم نامه‌ای برای وزیر ورزش و جوانان تلاش کرده‌اند اتهامات اداری و مالی که به رئیس این فدراسیون وارد شده را رد کنند.

به گزارش شفاف، اگرچه انتخاب شدن یک بانو با سابقه حضور در ژیمناستیک در نبرد انتخاباتی این فدراسیون اتفاق مثبتی قلمداد می شد اما اتفاقات و حواشی گسترده رخ داده در این فدراسیون حکایت از این دارد که برخلاف نتایج گاه و بیگاه ملی پوشان (که به عملکرد مسئولان و مربیان سال های قبل بر می گردد) اوضاع در این ورزش مادر راضی کننده نیست.

حذف  سریالی کارمندان فدراسیون ژیمناستیک، بی احترامی به نخستین بانوی المپیکی ژیمناستیک که حالا پیشکسوت این رشته محسوب می شود، تغییر یکباره کادر فنی تیم های ملی و جذب برخی مهره ها که از تجربه و کارنامه قابل قبولی برخوردار نبودند دامنه حواشی فدراسیون ژیمناستیک را گسترده تر کرد.

رفتار سلیقه ای و چکشی فدراسیون ژیمناستیک حتی تا کمیته روابط عمومی این فدراسیون هم رخنه کرده و در نشست های خبری نیز برخی خبرنگاران بایکوت هستند.

اگرچه اعتراض ها به نحوه ریاست اینچه درگاهی و حذف ارکان مهم و پیشکسوت این رشته از راس فدراسیون از همان ابتدای دوره چهارساله حضور وی در فدراسیون دیده می شد اما این روزها شدت این انتقادها بیشتر شده تا جایی که کمتر روزی پیدا می شود جمعی از خانواده دلخور ژیمناستیک در وزارت ورزش و جوانان حضور پیدا نکنند.

موضوع اعتراض و انتقادهای وسیع در ژیمناستیک حتی از سوی حامیان اصلی اینچه درگاهی کار را به جایی رساند که فدراسیون ژیمناستیک شبانه لیستی از حامیان رئیس خود را منتشر کرد. لیستی که از مدت ها قبل برای جمع کردن امضاهایش تلاش زیادی صورت گرفته بود. لیستی که با عدم وجود امضای روسای برخی هیات ها از جمله هیات استان تهران نشان می‌دهد شرایط خوبی در حمایت از عملکرد رئیس حاکم نیست.

در این میان برخی از روسای هیات ها نیز دوبار لیست مربوطه را امضا کرده اند و در عین حال جلوی اسم تایپ شده برخی هم امضایی دیده نمی شود.

اگرچه شاید تا پیش از این برخی اعتراض ها را مخصوص افرادی می دانستند که دیگر در ژیمناستیک سمتی ندارند اما امروز بسیاری از حامیان اینچه درگاهی نیز به جمع مخالفان وی پیوسته اند و شمار معترضان فدراسیون به مراتب بیشتر از حمایت کنندگان آن است و اگر قرار باشد لیستی از امضای مخالفان اینچه درگاهی منتشر شود طومار بلندبالایی  از المپیک سابق و حاضر گرفته تا حامیان سرشناس انتخاباتی وی و پیشکسوتان آن را امضا خواهند کرد. 

امضاکنندگان حمایت از اینچه درگاهی دلیل ارسال این نامه خطاب به وزیر ورزش را اتهامات مالی به رئیس فدراسیون عنوان کرده اند و به نظر می رسد پرونده مالی از سوی برخی عنوان شده که حامیان اینچه درگاهی در مقام دفاع از وی برآمده اند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار