کد خبر: ۴۹۵۱۴۸
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸

نماینده تفرش در مجلس با بیان اینکه شفاف‌سازی مالی از سوی نمایندگان روشی برای الگوسازی در جامعه است، گفت: مسئولان به صورت شفاف اعلام کنند اموال خود را از کجا آورده‌اند.

محمد حسینی نماینده تفرش در مجلس شورای اسلامی در گفت و گویی، درباره اعلام لیست اموال و دارایی مدیران و مسئولان، گفت: زمانی که نمایندگان بر اساس رای و نظر مردم به عنوان امین آنها  قرار می‌گیرند باید در رفتارهای خود اعم از مالی و اخلاقی شفافیت داشته باشند.

وی با تاکید براینکه شفاف‌سازی از سوی نمایندگان روشی برای الگوسازی در جامعه است، ادامه داد: هر فردی که در جمهوری اسلامی پستی را عهده‌دار می‌شود، طبق قانون حقوقی بر وی جاری و ساری می‌شود و باید بر اساس همان قوانین کار کند و در خدمت مردم باشد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس تصریح کرد: با توجه به فضای که در کشور بر اثر شکاف طبقاتی ایجاد شده و فاصله دهک‌های بالا با دهک‌های پائین افزایش یافته، باید اولین گام را مسئولان بردارند و به صورت شفاف اعلام کنند چه دارند و از کجا آورده‌اند.

نماینده مردم تفرش در مجلس با بیان اینکه مسئولان باید اعلام کنند اموال خود را از کجا آورده‌اند، اظهار داشت: البته مردم نیز میزان زندگی در خور شان یک مسئول جمهوری اسلامی را می‌دانند و اینگونه نیست که ظن و شک بی‌مورد داشته باشند.

حسینی اضافه کرد: مسئولان باید اموال خود، همسر و فرزندان خود را به صورت شفاف اعلام کنند تا در جامعه اعتمادسازی انجام شود و مانع از سواستفاده‌ها شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: