کد خبر: ۴۹۵۱۸۲
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۲

اگر زمان برنامه‌ریزی برای سفر به ابن فکر می‌کنید که درصورتی که به شرایطی برخوردید که لازم بود مسافرت خود را لغو کنید با چه دردسرهایی روبرو خواهید شد، بهتر است همان ابتدای تصمیم گیری برای سفر بلیط خود را از جایی تهیه کنید که کوچکترین دغدغه ای برای خرید و کنسلی بلیط نداشته باشید.

 

اگر زمان برنامه‌ریزی برای سفر به ابن فکر می‌کنید که درصورتی که به شرایطی برخوردید که لازم بود مسافرت خود را لغو کنید با چه دردسرهایی روبرو خواهید شد، بهتر است همان ابتدای تصمیم گیری برای سفر بلیط خود را از جایی تهیه کنید که کوچکترین دغدغه ای برای خرید و کنسلی بلیط نداشته باشید.

یکی از بهترین‌ تصمیم گیری‌ها در چنین مواقعی مراجعه به سایت‌های معتبر خرید بلیط آنلاین بلیط است.

علی‌بابا، به عنوان رتبه یک فروش بلیط سفر در کنار شماست تا تجربه‌ای شایسته از یک سفر به‌یادماندنی رابرای شما رقم بزند. در علی بابا زمان استرداد وجه بلیط کنسل شده هواپیما از یک ساعت الی 72 ساعت و پس از اخذ تائیدیه از ایرلاین است و تقریبا در بیشتر از 95 درصد مواقع یک ساعت پس از کنسلی بلیط از سوی کاربران، وجه مورد نظر را به حساب آن‌ها باز می‌گردد و در 5 درصد مابقی این نرخ نهایتا تا 72 ساعت پس از کنسل شدن از جانب مسافر به حساب او بازگردانده خواهد شد.

این در حالیست که جهت افزایش سرعت استرداد و رضایت مشتری در شرایطی که پروازها دارای تاخیر بالای دو ساعت هستند و نیاز به ارسال اصل بلیط مهر شده به ایرلاین‌ها یا تامین کننده‌ها باشد، علی بابا، قبل از دریافت وجه از ایرلاین و تامین کننده، هزینه پرداختی مشتریان را مسترد می کند.

حتی لازم نیست نگران این باشید که چطور بلیط سفر خود را لغو کنید و یا اینکه وجه باقی مانده از کنسلی بلیط به حساب شما باز می‌گردد یا نه.  بلیط‌های چارتر اصولا غیرقابل استرداد هستند، اما علی‌بابا به منظور جلب رضایت کاربران، تا حد ممکن استرداد بلیط چارتر را براساس تاریخ پرواز انجام می‌دهد. این در حالیست که اخیرا به منظور ارائه خدمات عالی، استرداد بلیط چارتری در پروازهای خارجی و استرداد بلیط سیستمی غیرقابل استرداد نیز به خدمات استرداد علی بابا اضافه شده است.

اما از دیگر سو، بسیاری از ما به دلایل مختلف سفر با قطار لوکس را نسبت به سفر هوایی ترجیح می‌دهیم .علی بابا در حال حاضر اولین سامانه‌ایست که حتی امکان استرداد آنلاین برای بلیط قطار و اتوبوس را هم فراهم کرده است.

بنابراین اگر پیش فروش بلیط قطار و یا اتوبوسی از علی بابا صورت گرفته و مشتری به هر دلیلی قصد کنسل کردن آن را داشته باشد این امکان برایش فراهم شده تا با مراجعه به پروفایل کاربری خود به راحتی بلیط سفر را کنسل کند و وجه پرداختی به حساب کاربر واریز خواهد شد. استرداد هزینه خرید بلیط قطار و اتوبوس در سامانه علی بابا بلافاصله انجام شده و وجه پرداختی در کمتر از ده دقیقه به کارت بانکی کاربر بازگردانده می‌شود.

در علی بابا استرداد همه بلیط‌های قطار و بخش زیادی از بلیط‌های اتوبوس تا یک ساعت پس از خرید با توجه به مدت باقی مانده تا ساعت حرکت، بدون جریمه انجام می‌شود.

سامانه علی بابا پیشنهاد مناسبی برای آن دسته از مسافرانی است که به دنبال سرعت، امنیت و قیمت مناسب و پاسخگویی و پشتیبانی هستند.

 

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار