کد خبر: ۴۹۵۲۳۹
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۰

امور بین الملل فدراسیون اطلاعیه‌ای را درباره حضور تیم ملی در تورنمنت قطر منتشر کرد.

به گزارش شفاف، و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، با توجه به شایعات درج شده در برخی از رسانه‌های خارج از کشور، دپارتمان امور بین الملل فدراسیون اعلام کرد؛ بدین وسیله دریافت هرگونه مکاتبه از قطر برای بازی مقابل ترکیه تا تیم‌های دیگر تکذیب می‌گردد. براین اساس، هیچ بازی دوستانه یا رسمی در این زمینه به فدراسیون فوتبال پینشهاد نشده است.

یکی از رسانه‌های عراقی از موافقت ایران و ترکیه برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جام خلیج فارس به جای عربستان و امارات پرده برداشت، رقابت‌هایی که قرار است زمستان سال جاری به میزبانی احتمالی قطر یا کویت برگزار شود. سایت ریاضه العراق در خصوص این اتفاق تاریخی نوشت: «فدراسیون فوتبال قطر با دعوت رسمی از ایران و ترکیه برای حضور در جام خلیج فارس توانست موافقت فدراسیون هر دو کشور را برای شرکت در جام پیش رو جلب کند».

بیست و چهارمین دوره رقابت‌های جام خلیج فارس بنا براعلام فدراسیون قطر از روز ۲۷ نوامبر ۲۰۱۹ (ششم آذرماه ۹۸) در دوحه آغاز می‌شود و آنطور که رسانه‌های عراقی نوشته اند قرار است تیم‌های ایران و ترکیه به جای عربستان و امارات در این بازی‌ها شرکت کنند که این خبر مورد تایید فدراسیون فوتبال ایران قرار نگرفت.

 
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: