کد خبر: ۴۹۵۲۹۰
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۰

سرمربی تیم ملی هلند در قرارداد خود با این تیم، بندی گنجانده است که به وی اجازه می‌دهد در سال ۲۰۲۰ به نیوکمپ کوچ کرده و جانشین «ارنستو والورده» در این تیم شود.

به گزارش شفاف و براساس گزارش منتشر شده در نشریه موندو دیپورتیوو کاتالونیا، «نیکو یان هوگما» مدیر تیم ملی هلند از وجود این بند در قرارداد «رونالد کومان» پرده برداشت.

یان هوگما اعلام کرد در حالی که قرارداد کنونی رونالد کومان با نارنجی‌پوشان تا سال ۲۰۲۲ اعتبار دارد اما وجود این بند در قرارداد مذکور، کومان را قادر می‌سازد تا در صورت اقدام و تمایل آبی اناری‌ها، پس از لیگ قهرمانان سال جاری، به نیمکت کاتالان‌ها ملحق شود.

مدیر تیم ملی هلند در ادامه اشاره کرد که بند فسخی نیز در این قرارداد گنجانده شده اما از اعلام جزئیات آن خودداری کرد و تنها به این جمله بسنده کرد که این بند فسخ تنها در مورد بارسلونا قابل اعمال است.

یان هوگما اظهار داشت: کومان همیشه از تمایل خود برای هدایت بارسلونا صحبت کرده است و باید ببینیم در آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد؛ موفقیت با تیم ملی هلند شما را به سمت نیمکت بارسلونا هدایت می‌کند اما ما امیدواریم کومان بعد از جام جهانی ۲۰۲۲ قطر هم با ما بماند.

کومان در دوران فوتبالی و در فاصله سال‌های ۱۹۸۹ تا ۱۹۹۵، پیراهن آبی اناری‌ها را ۱۹۲ بار بر تن کرد و در این مدت چهار بار لالیگا و یک بار نیز لیگ اروپا (سال ۱۹۹۲) را فتح کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار