کد خبر: ۴۹۵۴۰۱
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۷

در کنار کارتن های صنعتی که هر روزه در شرکت های تولیدی کارتن تولید می شوند، اخیراً نوع دیگری از کارتن ها با عنوان کارتن اسباب کشی طراحی و تولید شده اند. این کارتن ها به منظور ایجاد سهولت و افزایش سرعت در امر اسباب کشی مردم طراحی شده اند. با تهیه و در دست داشتن کارتن اسباب کشی می توانید به راحتی و بدون نگرانی اقدام به حمل و نقل کالاهای خود نمایید.

دیگر دغدغه سالم ماندن اسباب و لوازم خود حین اسباب کشی را نداشته باشید

احتمالاً شما نیز در خانه تان وسایل و لوازمی دارید که خیلی برایتان با ارزش هستند، مثلاً ممکن است این لوازم جزو یادگاری هایی باشند که از عزیزانتان برایتان به یادگار مانده باشند و یا به هر دلیل دیگری بسیار به این وسایل علاقه مند باشید تا حدی که حتی از آن‌ ها در کارهای روزمره خانه استفاده نکرده باشید. تصور کنید اکنون مجبور به اسباب کشی هستید. مسلماً نگرانی جابجایی سالم و بی عیب و نقص لوازم را خواهید داشت. اینجاست که ما یک ابزار بسیار کاربردی و مفید را به شما پیشنهاد می کنیم. پیشنهاد ما کارتن اسباب کشی است. کارتن های اسباب کشی به همین منظور تولید شده اند. این کارتن ها خیال شما را بابت جابجایی وسایل منزلتان آسوده می کنند؛ چرا که در شکل و قالبی تولید شده اند که اگر به ‌درستی و بر حسب نیاز تهیه شوند می توانند سلامت اسباب شما را تضمین نمایند.

خرید کارتن اسباب کشی راهی برای حمل و نقل بدون دغدغه لوازم و کالاهای شما

مزایای استفاده از کارتن اسباب کشی

با تهیه کارتن اسباب کشی به هنگام جابجایی لوازم به منزل یا محل جدید می توانید از مزایای بسیاری بهره مند شوید. این کارتن ها کاربردهای مختلفی دارند و می توانید بر اساس نوع وسایلی که دارید نسبت به تهیه کارتن های اسباب کشی اقدام نمایید. لازم است برای بسته بندی کردن ظروف چینی و شکستنی آشپزخانه از کارتن های مخصوص این لوازم استفاده شود. همچنین کارتن های مناسب برای بسته بندی نمودن لباس ها، پتو و تشک و بالش ها، لوازم تزئینی و خرده وسایل داخل منزل، مواد غذایی و ... طراحی و تولید شده اند. استفاده از کارتن مناسب برای هر نوع وسیله ای می تواند در کاهش خسارت به وسایل و نیز ایجاد سهولت در پیدا کردن هر دسته از وسایل پس از اسباب کشی بسیار مؤثر باشد.
همچنین یکی از مزایای مهم استفاده از کارتن بسته بندی برای اسباب کشی، اطمینان از بهداشتی و تمیز بودن کارتن هاست. چرا که این کارتن های مخصوص، آلودگی کارتن هایی که قبلاً برای محصولات دیگر مورد استفاده قرار گرفته اند را ندارند و می توان با اطمینان خاطر لوازم بسته بندی شده را از آن‌ ها خارج نمود و در محل جدید مورد استفاده قرار داد.

انواع کارتن های اسباب کشی

کارتن های مخصوص اسباب کشی در ابعاد و ضخامت های مختلف تولید می شوند. همچنین بسته به نوع کاربرد از تعداد لایه های متفاوتی ساخته می شوند. همانطور که قبلاً نیز ذکر شد می بایست برای وسایل مختلف از کارتن های مخصوص همان وسایل استفاده نمود، برای مثال انواع کارتن های اسباب کشی با مشخصات زیر در بازار موجود می باشند:
کارتن اسباب کشی کوچک: کارتن با ابعاد طول و عرض و ارتفاع تقریبی به ترتیب ۵۰، ۳۰، ۳۵ که به منظور بسته بندی ظروف شکستنی و همچنین کتاب و دفتر و زونکن قابل استفاده می باشد.
کارتن اسباب کشی متوسط: کارتن با ابعاد طول و عرض و ارتفاع به ترتیب ۶۰، ۴۰، ۵۰ که می تواند به منظور بسته بندی وسایل برقی آشپزخانه کاربرد داشته باشد.
کارتن اسباب کشی بزرگ: کارتن با ابعاد طول و عرض و ارتفاع به ترتیب ۷۰، ۵۰، ۴۰ که برای بسته بندی ظروف بزرگ آشپزخانه و لوازم پلاستیکی آشپزخانه و قابلمه ها استفاده می شود.
هر یک از انواع کارتن های با ابعاد متخلف با توجه به کاربرد و نیز وزن وسایل مورد نظر، می توانند متشکل از یک لایه، سه لایه، پنج لایه و یا هفت لایه باشند؛ که طبیعتاً هر چه تعداد لایه های تشکیل دهنده بدنه کارتن بیشتر باشد، مقاومت و استحکام کارتن بیشتر خواهد بود.

خرید کارتن اسباب کشی راهی برای حمل و نقل بدون دغدغه لوازم و کالاهای شما

هنگام استفاده از کارتن های اسباب کشی موارد زیر را مورد توجه قرار دهید

زمان اسباب کشی برای بسته بندی وسایل بهتر است هر دسته از وسایل را جداگانه بسته بندی کنید. به این صورت که ابتدا با توجه به حجم و تعداد وسایل، کارتن اسباب کشی مناسب را تهیه نموده و سپس با توجه به نوع و ابعاد و استحکام کارتن وسایل را در هر کارتن بسته بندی کنید. همچنین می توانید لوازم شکستنی را در چند عدد روزنامه یا نایلون های ضربه گیر پیچیده و سپس درون کارتن ها قرار دهید. البته قابل ذکر است برخی کارتن های اسباب کشی تولید شده دارای ویژگی ضربه گیر بودن می باشند که این ویژگی ضمن احترام به سلیقه مشتری مسئله نگرانی حمل کالاهای با ارزش را نیز برای وی رفع می کند. همچنین بهتر است برای جابجایی کالاهای سنگین تر و نیز با ارزش تر در هر بار جابجایی از کارتن های نو استفاده کنید. چرا که در هر بار جابجایی ممکن است کارتن ها در اثر وزن وسایل و نیز نوک تیز بودن برخی لوازم دچار تغییر شکل یا سوراخ شدگی شوند و یا در اثر ریزش باران یا سایر مایعات در حین جابجایی دچار تغییر حالت شوند. به این ترتیب تهیه و خرید کارتن نو وقتی قصد حمل و نقل لوازم مهم و حساس را داریم بسیار به صرفه خواهد بود.

قیمت کارتن اسباب کشی

اگر درگیر مسئله جابجایی وسایل و اسباب کشی باشید بهتر است یک برنامه ریزی مالی برای هزینه های آن داشته باشید. هزینه هایی مانند به کارگیری تعدادی کارگر برای جابجا کردن کارتن های وسایل و نیز هزینه باربری و از همه مهم‌ تر به منظور تضمین سلامت کالاها بهتر است از قبل به تعداد مورد نیاز کارتن اسباب کشی نیز خریداری نمایید. در بحث قیمت این کارتن ها باید گفت ابعاد و تعداد لایه های کارتن های اسباب کشی در قیمت آن ‌ها مؤثر است. کارتن های بزرگ ‌تر و دارای لایه های بیشتر از قیمت بالاتری برخوردار می باشند. با مراجعه به سایت شرکت های تولید کننده کارتن اسباب کشی می توانید از انواع کارتن های تولیدی و مشخصات و قیمت آن‌ ها به طور کامل مطلع شوید.

نحوه تهیه و خرید کارتن اسباب کشی

شاید اولین راهی که هنگام خرید کارتن از کارتن فروشی برای اسباب کشی به ذهنتان برسد مراجعه به سوپرمارکت‌ ها و مغازه های بازار باشد؛ اما نکته ای که باید مدنظر قرار دهید این است که این کارتن ها جزو کارتن های دست دوم محسوب شده و از بهداشت و نیز استحکام کافی برای جابجایی کالاهای منزل برخوردار نمی باشند. در واقع لازم است برای اسباب سنگین و با ارزش از کارتن های مقاوم استفاده شود. یک راه مطمئن برای تهیه کارتن نو و تمیز و مستحکم برای اسباب کشی جستجوی این کالا در اینترنت و ثبت سفارش اینترنتی در شرکت تولید کننده می باشد. به این ترتیب شرکت طراح و سازنده کارتن اسباب کشی، سفارش شما را در اسرع وقت درب منزلتان به شما تحویل خواهد داد.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: