کد خبر: ۴۹۵۴۹۸
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۲

مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران گفت: با بارش باران از امروز تا چهارشنبه هفته آینده ۱۵ هزار نفر از عوامل و کارگران شهرداری به صورت آماده‌باش مستقر خواهند بود.

اصغر عطایی در گفت و گویی، با اشاره به بارش باران در شهر تهران اظهار کرد: باتوجه به اعلام قبلی از سوی سازمان هواشناسی تمام تمهیدات برای بارش باران در شهر تهران اتخاذ شده است و نیروهای شهرداری تهران به صورت آماده‌باش در محل‌های خود مستقر هستند.

وی تصریح کرد:  بنا بر اعلا سازمان هواشناسی  اوج بارشها از امروز تا روز  چهارشنبه ادامه خواهد داشت و بر همین اساس شهرداری تهران نیز تمهیداتی در این زمینه در نظر گرفته است.

عطایی  افزود: شهرداری تهران بنابر وظیفه ذاتی خود در طول سال برنامه‌هایی را برای کانالها ،مسیل‌ها ، فعالیت‌های عمرانی ، نگهداشت و لایروبی انجام می‌دهد و این فرآیند به طور مستمر در طول سال انجام می‌شود اما به واسطه بارش باران در فروردین‌ماه امسال تمهیداتی بیشتر در این حوزه پیش‌بینی شده است.

وی تاکید کرد: تمام مدیران ستادی در شهرداری تهران به صورت آماده مستقر هستند علاوه بر آنکه این آماده‌باش تا روز چهارشنبه ادامه خواهد داشت و نیروهای شهرداری به همراه ماشین‌آلات در محل‌ها و برخی از اماکن مستقر خواهند بود.

عطایی افزود: در تهران؛ 530 کیلومتر کانال و مسیل است که در این مسیرها آب باران از شمال به جنوب هدایت میشود علاوه بر آنکه 10 هزار کیلومتر شبکه فرعی و انهار در سطح شهر تهران داریم که همه این محل‌ها در طول شبانه‌روزی مورد پاکسازی قرار می‌گیرند.

وی در پایان گفت: با بارش باران از امروز  تا چهارشنبه هفته آینده 15 هزار نفر از عوامل و کارگران شهرداری به صورت آماده‌باش مستقر خواهند بود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: