کد خبر: ۴۹۵۶۰۵
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۸

در این عکس تشکیل دریاچه‌ای در بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری دیده می‌شود!

به گزارش شفاف، از چند روز قبل سازمان هواشناسی کشور از بارش باران در نقاط مختلف کشور خبر داد و اعلام کرد که دستگاه‌های مختلف در این زمینه آمادگی لازم را داشته باشند. شهرداری تهران  نیز با درایت مدیران اصلاح طلب تمهیداتی را برای پیشگیری از آبگرفتگی و مسدود شدن معابر شهر تهران در دستور کار خود قرار دادند.

عطایی مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران نیز از آمادگی نیروهای شهرداری تهران در روزهای بارانی در تهران خبر داد و تاکید کرد: : با بارش باران تا چهارشنبه هفته جاری 15 هزار نفر از عوامل و کارگران شهرداری به صورت آماده‌باش مستقر خواهند بود.

اما با بارش باران از صبح امروز ، شهرداری تهران بار دیگر غاقل گیر شد که البته در این خصوص شهرداری تهران سابقه درخشانی دارد! و بنابر اعلام رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از صبح امروز بیش از 100 نقطه از شهر تهران دچار آبگرفتگی شده است.

سردار محمدرضا مهماندار  با اشاره به بارش باران در معابر پایتخت گفت: شاهد بار ترافیکی سنگین و نیمه سنگین در بزرگراه‌های شهر تهران به ویژه در بزرگراه‌های همت، حکیم، بابایی، زین‌الدین، نواب، امام علی، آزاد راه تهران - کرج، آیت الله هاشمی رفسنجانی، چمران و جاده مخصوص کرج هستیم. از صبح امروز از بیش از 100 نقطه از پایتخت مواردی از آبگرفتگی به پلیس گزارش شده است و  لازم است شهروندان در این ایام از تردد غیرضروری در سطح شهر خودداری کرده و در صورت لزوم تا حد امکان از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

شهرداری تهران ,

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: