کد خبر: ۴۹۵۶۴۵
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۷

لیونل مسی در تازه ترین مصاحبه خود رونالدو نازاریو را بهترین مهاجمی دانست که تاکنون دیده است.

به گزارش شفاف، بدنبال تعویق ال کلاسیکو مسی در مصاحبه ای با تی وای سی اسپورتس در خصوص موضوعات زیادی از رویای جام جهانی تا چگونگی کارکرد فناوری کم داور ویدئویی و بازیکن موررد علاقه اش حرف زد.

مسی و VAR

این فناوری را دوست دارم اگر درست استفاده شود، چیزی که در مورد آن دوست ندارم این است که VAR برای شفاف سازی شبهات طراحی شده اما هنوز قادر به انجام این کار نیست. در نهایت تصمیمات توسط داور اتخاذ می شود و نه بر اساس آنچه واقعا اتفاق افتاده است.

مسی و شرایط فیزیکی و بدنی فعلی

 پس از مصدومیت شروع به تمرین کردم و این کار را به معنای واقعی خوب انجام دادم؛ کمی نوسان داشتم اما حالا شرایط به حالت عادی برگشته است؛ انرژی از دست رفته بازگشته و رفته رفته ریتم مورد نظرم را پیدا کرده ام.

مسی و اولین گلی که برای بارسا به ثمر رساند

توپ درست روی پایم جفت و جور نشد و در واقع پس از برخورد به مدافع به من رسید؛ آن را به رونالدینیو رساندم و منتظر ماندم؛ او هم با یک پاس چیپ توپ را به من رساند و من هم از روی سر دروازه بان آن را تبدیل به گل کردم؛ گلی که پیش از آن زده بودم و به دلیل آفساید مردود اعلام شد را هم دوست دارم.

مسی و زوج های خط حمله

رونالدینیو کمک زیادی به من کرد؛ در حالی که تنها ۱۶ یا ۱۷ سال داشتم وارد رختکن شدم و دیدن آن همه غول فوتبالی شرایط را برای من سخت کرد اما رونالدینیو مثل یک معلم کار را برای من راحت کرد؛ سپس در زمین همیشه منتظر او بودم اما متاسفانه سال های زیادی کنار هم نبودیم تا از این همکاری لذت ببرم؛ دوست داشتم بیشتر با رونالدینیو بازی کنم.

پنج سال با لوییس سوارز بازی کردم؛ هر سه روز یکبار کنار هم بازی کردن یعنی عادت کردن و بازی خوانی. همسن بودیم و هر روزمان را با هم می گذراندیم و روابط ما روز به روز قوی تر شد.

مسی و  مهاجمی که تاکنون دیده

رونالدو نازاریو یک پدیده بود؛  از بین تمام مهاجمانی که تا به حال دیده ام بهترین است؛ او باور کردنی نبود.

مسی، آینده و بازنشستگی

دوست ندارم بارسلونا را ترک کنم؛ نمی توانم به این موضوع فکر کنم؛ رویایی بازی کردن در نیو ول در آرژانتین را دارم اما نمی دانم این رویا واقعی می شود یا نه؛ خانواده ای دارم و آنها به رویاهای من ارجحیت دارند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: