کد خبر: ۴۹۵۷۱۵
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۷

در جلسه مشترک "صندوق اعتباری هنر" و بیمه "سرمد" مقرر شد، تمام خسارت‌های سال ۹۷ تا نیمه آبان ماه تسویه شود.

به گزارش شفاف، در سومین جلسه دوره‌ای مشترک صندوق اعتباری هنر و بیمه سرمد مقرر شد، تمام خسارت‌های سال 97 تا نیمه آبان ماه تسویه و روند پرداخت پرونده‌های سال جاری تسریع شود.

جلسه مدیران صندوق اعتباری هنر و بیمه سرمد روز شنبه 4 آبان در بیمه سرمد برگزار شد و موضوعات خسارت‌های معوق، تسریع در ارائه خدمات، حل مسائل بیمه‌ای هنرمندان و توسعه همکاری‌ها مورد بحث و تبادل‌نظر قرار گرفت.

در این جلسه با اشاره به نقش صندوق اعتباری هنر در حمایت از اهالی فرهنگ، هنر و رسانه کشور، توسعه کمی و کیفی خدمات بیمه‌ای مهمترین برنامه صندوق اعتباری هنر عنوان شد.

قرارداد سال 97- 98 در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت و بیان شد سال گذشته بیش از 100 هزار هزینه درمانی توسط اعضا در سامانه بیمانو ثبت و بارگذاری شد همچنین در اجرای قرار داد سال 97 بیمه درمان تکمیلی با شرکت بیمه سرمد بیش از 90 هزار پرونده به شرکت بیمه‌گر ارسال و بیش 95 میلیارد ریال خسارت بیمارستانی و دندانپزشکی طی 82 هزار تراکنش در بیش از 800 مرحله به بیمه شدگان پرداخت شد.

در این جلسه مقرر شد که روند پرداخت خسارت پرونده‌هایی که به‌دلیل نقص مدرک تاکنون پرداخت نشده است، سریعاً مورد بررسی مجدد قرار گیرد و تا 15 آبان خسارت‌های معوق پرداخت شود.

در خصوص قرارداد بیمه تکمیلی سال 98- 99 نیز با توجه به آسیب‌پذیری اهالی فرهنگ و هنر و تکریم جایگاه آنان تصمیم گرفته شد بررسی مدارک پزشکی از سوی بیمه تسریع و روند پرداخت خسارت‌ها در موعد مقرر انجام پذیرد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: