کد خبر: ۴۹۵۸۲۸
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۳

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با حمایت از گابریل گالدرون گفت: او در صحبت‌های اخیرش کاری با تیم استقلال نداشته است و اتهام‌زنندگان باید پاسخگو باشند.

به گزارش شفاف، محمد حسن انصاری‌فرد در گفت‌و‌گو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود :کالدرون قبلا در جلسه‌ای که داشتیم  گفت اتفاق‌های متعددی رخ داده که به ضرر پرسپولیس  است. چیزی که بنده هم بر این باور هستم و اتفاقا آن را رسانه‌ای کردم و مستندات داریم. آیا غیر از این است که پرسپولیس از داوری، برنامه مسابقات، تصمیمات اتخاذ شده متضرر و برخی تیم‌ها منتفع شده‌اند؟ ما برای این حرف خود مستنداتی قوی داریم و اتهام نمی‌زنیم. دنبال تقابل با استقلال نیستیم چون دیگران از آن بهره می‌برند.

انصاری‌فرد تصریح کرد : سرمربی پرسپولیس امروز گفته که داور تصمیمی گرفته که برایش بسیار تعجب برانگیز است و کاری با تیم استقلال نداشت. در این میان متاسفانه از اواخر فصل قبل تاکنون اتهامات واهی زیادی به پرسپولیس زده شد. از اتهام پوچ حمایت از پرسپولیس تا اتهام از مهندسی نتایج. مگر غیر از این است. اتفاقا این اتهام که برخی تیم‌ها  می‌زنند علاوه بر پرسپولیس متوجه ارکان و متولیان فوتبال هم می‌شود اما ما و کالدرون فقط می‌گوییم چرا اتفاقات به ضرر پرسپولیس و نفع برخی تیم‌ها رخ می‌دهد. اگر از  کالدرون طرح شکایتی شود باید  تمامی آنهایی که اتهام به پرسپولیس زده‌اند پاسخگو باشند و ما هم متقابلا خواستار همین خواهیم شد و مستندات مربوط به این اتهام‌ها را ارسال خواهیم کرد. بر این باوریم نیازی به طرح اعتراض و یا شکایت ما نبوده چرا که تمام این اتهامات پوچ علیه پرسپولیس و متولیان فوتبال کشور  می‌بایست  از سوی خود ارکان انضباطی فدراسیون رسیدگی می‌شد تا راحت به خود اجازه ندهند اتهام بزنند.
انصاری‌فرد: خبر‌های خوبی برای پرسپولیس در راه است

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: