کد خبر: ۴۹۵۸۶۹
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۸

در ایام برگزاری بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر، علاقه‌مندان می‌توانند در چهار کارگاه به مدیریت شیرین بزرگمهر، ساناز بیان، یوسف باپیری و پیام دهکردی حضور یابند.

  به گزارش شفاف، روابط عمومی بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر خبر داد کارگاه‌های آموزشی جشنواره بیست و دوم در چهار عنوان تحت مدیریت پیام دهکردی به عنوان مدیرگروه آموزش و کارگاه‌های بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر برگزار خواهد شد.

بر این اساس در ایام برگزاری بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر، شیرین بزرگمهر کارگاه «تئاتر بیرونی»، ساناز بیان کارگاه «زخمِ درام» یا «درامِ زخم»، یوسف باپیری کارگاه تئاتر مستند؛ مبارزه‌ای برای بازنمایی «حقیقت» یا «واقعیت یا حافظه» و پیام دهکردی کارگاه «بی‌بازیگری» را برگزار خواهند کرد.

کارگاه‌های ذکرشده از 15 تا 18 آبان در نوبت صبح از ساعت 10 تا 12 در سالن سازمان منطقه آزاد اروند واقع در خرمشهر برگزار خواهد شد.

با توجه به ظرفیت محدود هر چهار کارگاه، علاقه‌مندان بایستی برای حضور در هر یک از آن‌ها از طریق دبیرخانه مرکزی بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر واقع در منطقه آزاد اروند اقدام به ثبت‌نام کنند.

بیست‌ و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر در بخش‌‌های مسابقه نمایش‌‌های صحنه، مسابقه نمایش‌های کوتاه، مسابقه نمایشنامه‌‌نویسی و نمایش‌‌های محیطی و میدانی از 15 تا 19 آبان‌‌ماه 1398 در منطقه آزاد اروند به‌دبیری حمیدرضا آذرنگ برگزار خواهد شد.

 انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: