کد خبر: ۴۹۵۹۹۱
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵

مدافع میانی تیم فوتبال یوونتوس به جنجال‌هایی که درباره صحنه مشکوک برخورد توپ با دستش در دربی دلا‌موله شکل گرفته است پاسخ داد.

به گزارش شفاف، بازی شب گذشته (شنبه) تیم فوتبال یوونتوس در خانه همشهری‌اش تورینو برای مدافع هلندی بانوی پیر، ماتیس دلیخت احساسی دوگانه داشت. از یک طرف او به خاطر برخورد توپ با دستش در محوطه جریمه یووه در مظان اتهام ارتکاب خطای پنالتی قرار گرفت و از طرف دیگر او به خاطر ایفای نقش ناجی بیانکونری خوشحال بود.

دلیخت گفت: من واقعاً خوشحالم. این بازی واقعاً مهم بود چون اینتر هم برده بود. ما یک بر صفر و با گل من بازی را بردیم و به همین دلیل این برد برای من خیلی خاص است.

دقایقی قبل از آنکه دلیخت با پاس گونسالو ایگواین تنها گل بازی را به ثمر برساند، جنجالی شکل گرفت که خود او در متن آن قرار داشت. این اتفاق زمانی شکل گرفت که در یک ارسال از سمت چپ توپ با دست مدافع میانی هلندی یووه برخورد داشت اما داور آن را پنالتی تشخیص نداد.

دلیخت در این باره هم عنوان کرد: من فقط سرجایم ثابت ایستاده بودم و توپ به من خورد. همان موقعی که توپ به من اصابت کرد می‌دانستم که پنالتی نیست چون طبق قوانین اگر دست‌های یک بازیکن پایین و نزدیک بدنش باشد، برخورد سهوی توپ با دستان او پنالتی نیست. مسلماً زمانی که شما به یک باشگاه جدید می‌روید، همیشه در ابتدا کارتان سخت است. برای ما همه چیز دارد خوب پیش می‌رود و هم‌تیمی‌‌هایم طوری با من رفتار کرده‌اند که احساس کنم در خانه‌ام هستم و من فکر می‌کنم که بازی به بازی دارم بهتر می‌شوم. امیدوارم که امشب نشان داده باشم که چه کارهایی از دستم برای تیم ساخته است. هم‌تیمی‌هایم واقعاً بازیکنان خوبی هستند. ایگواین به من پاسی فوق‌العاده داد و خیلی خوشحالم که آن را به گل تبدیل کردم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار