کد خبر: ۴۹۶۰۳۸
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۳

جواد نکونام، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان به اهمیت بازی فردای تیمش مقابل پرسپولیس اشاره کرد و حضور و همراهی هواداران را مهم دانست.

به گزارش شفاف، جواد نکونام در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال فولاد خوزستان مقابل پرسپولیس اظهار داشت: با توجه به شرایط دو تیم در جدول، بازی حساسی خواهد بود. سه امتیاز این مسابقه می‌تواند تیم برنده را از حریفش جدا کند و به بالای جدول برساند. پرسپولیس بازیکنان ملی‌پوش بسیار خوبی دارد و با توجه به قهرمانی‌هایی که در سال‌های اخیر به دست آورده است، سعی می‌کند روند خود را ادامه دهد.

وی وضعیت تیم فولاد را مطلوب خواند و گفت: ما نشان دادیم تیمی هستیم که می‌توانیم بازی‌های خوبی به نمایش بگذاریم، نتایج دلخواه خود را به دست بیاوریم و به موفقیت برسیم. مهم حفظ تمرکز و آرامش برای بازی فرداست که امیدوارم موفق باشیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره جذب بازیکن جدید نیز تصریح کرد: گرفتن بازیکن در این برهه فصل سخت است، چون بازیکنان در تیم خود مشغول هستند و باید به سراغ بازیکنانی برویم که یا آزاد هستند، یا اینکه در لیگ‌هایی بازی می‌کنند که در این مقطع تمام می‌شوند. دو هفته است که کار جذب بازیکن را برای نیم‌فصل آغاز کرده‌ایم و با مدیران باشگاه صحبت کردیم که بتوانیم بازیکنان موردنظر خود را در خط حمله، به خدمت بگیریم.

نکونام در پاسخ به این پرسش که آیا تیمش برای دیدار برابر پرسپولیس، محروم یا مصدوم دارد یا خیر، خاطرنشان کرد: خدا را شکر تمام بازیکنان سالم و آماده هستند و امیدوارم بازی خوبی را به نمایش بگذاریم.

وی با بیان اینکه لیگ برتر همانند یک ماراتن است، یادآور شد: مسابقات لیگ مانند مسافتی طولانی است که باید بدویم و به موفقیت برسیم. دیدار با پرسپولیس یک بازی شش امتیازی است که تیم برنده می‌تواند با سه امتیاز مسابقه، خودش را از رقیب جدا کند و به بالای جدول برسد. ما به دنبال این هستیم که بازی خوبی ارائه کنیم و به همراه آن، نتیجه خوبی بگیریم. شرایط تیم‌ها در پایان فصل مشخص می‌شود، اما تمام توجه ما به این است که راه‌مان را هر روز، بهتر و بهتر طی کنیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره نقش داور در بازی فردای تیمش نیز گفت: اینکه تیم ما خوب کار می‌کند به خاطر تلاش مداوم کادرفنی من و بازیکنان است تا تیم شرایط خوبی داشته باشیم. آذری نیز از زمانی که مدیریت باشگاه را برعهده گرفته است همواره پای کار است تا شرایط را خوب پیش ببریم. برای ما مهم است که فردا فارغ از مسائل داوری بازی خوبی را انجام بدهیم. همواره نیز به بازیکنان می‌گویم که داوران برای ما قابل احترام هستند. خورشیدی نیز یکی از داوران باتجربه، خوب و امتحان پس‌داده کشور ماست و امیدوارم فردا نیز قضاوت خوبی داشته باشند و ما بدون دغدغه کار فنی خود را انجام بدهیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درخواست خود از هواداران تیمش را اینچنین مطرح کرد: همیشه هواداران کنار ما بودند و تا دقیقه 90 ما را حمایت کردند و به ما روحیه دادند. در بازی گذشته خانگی به خاطر همین حمایت هواداران و تحت فشار قراردادن حریف در دقایق پایانی به گل رسیدیم. برای رسیدن به موفقیت برای ما خیلی مهم است که هواداران کنارمان باشند. از هواداران خواهش می‌کنم به بازیکنان روحیه بدهند تا از شرایط میزبانی استفاده و بازیکنان را باانگیزه بالا در زمین داشته باشیم تا با استفاده از نکات فنی حرکت روبه‌جلوی‌مان در کنار هم ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: