کد خبر: ۴۹۶۰۹۸
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۳

بنیاد شعر و ادبیات داستانی برای ثبت‌نام در «سیزدهمین دوره متمرکز آموزش داستان‌نویسی آل‌جلال» فراخوان داد.

فراخوان ثبت‌نام در دوره آموزش داستان‌نویسی آل‌جلال منتشر شد

به گزارش شفاف، بنیاد شعر و ادبیات داستانی برای ثبت‌نام در «سیزدهمین دوره متمرکز آموزش داستان‌نویسی آل‌جلال» فراخوان داد.

در متن این فراخوان آمده است:

بنیاد شعر و ادبیات داستانی همزمان با برگزاری اختتامیه دوازدهمین جایزه ادبی جلال آل‌احمد، دوره عمومی داستان‌نویسی ویژه اعضای پایگاه نقد داستان را در قالب دوره‌ای سه روزه از ۳۰ آبان تا ۲ آذرماه در تهران برگزار خواهد کرد.

این دوره در قالب کارگاه‌های آموزشی با حضور اساتید داستان‌نویسی و نویسندگان صاحب‌نام کشور از جمله رضا امیرخانی، محمدجواد جزینی، محمدحسن شهسواری، ابراهیم زاهدی‌مطلق، یزدان سلحشور، یونس شکرخواه، شهریار عباسی، داوود غفارزادگان، مجید قیصری و ... برگزار می‌شود.

عضویت (رایگان) در پایگاه نقد داستان به نشانی www.naghdedastan.ir و ارسال حدّاقل یک داستان کوتاه از طریق حساب کاربری در پایگاه برای حضور در این دوره آموزشی الزامی است.

علاقمندان می‌توانند تا پایان روز شنبه ۱۸ آبان به نشانی jalal۹۸.adabiatirani.com مراجعه کرده و با تکمیل برگه ثبت‌نام برای شرکت در این دوره آموزشی اعلام آمادگی کنند. پس از اتمام مهلت ثبت‌نام، کارشناسان بنیاد با منتخبان برای حضور در دوره تماس خواهند گرفت.

انتهای پیام/ 

 
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: