کد خبر: ۴۹۶۱۴۱
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۹

علی، فرزند مرحوم منصور پورحیدری گفت که هنوز رفتن پدرش را باور ندارد و در این سه سال خیلی اذیت شده است.

علی پورحیدری در گفت و گویی، درباره سومین سالگرد درگذشت پدرش منصور پورحیدری اظهار داشت: سه سال از این ماجرا گذشته و روزهای سختی را سپری کردیم. خیلی در این مدت اذیت شدم، چون هنوز رفتن پدرم را باور ندارم و به این اتفاق عادت نکرده‌ام. روز به روز دلتنگی‌های‌مان بیشتر شده و شرایط برای ما سخت‌تر می‌شود.

وی در مورد اینکه هواداران استقلال دقیقه 22 بازی‌های تیم‌شان نام پورحیدری را فریاد می‌زنند، گفت: صاحبان واقعی استقلال هوادارانی هستند که تحت هیچ شرایطی تیم‌شان را تنها نمی‌گذارند. از آنها ممنونم. پدرم عاشق هواداران بود، دوست‌شان داشت و به عشق مردم هر کاری از دستش برمی‌آمد، انجام می‌داد. خودش اعتقاد داشت که صاحبان اصلی استقلال، هواداران هستند. پدرم به معنای واقعی عاشق استقلال بود و همه چیزش را برای این تیم می‌گذاشت.

تیم فوتبال استقلال , فوتبال ,

وی با اشاره به عکس پدرش با عصا در یکی از بازی‌های استقلال گفت: فکر کنم امیرحاج رضایی گفته بود این عکس ماندگارترین صحنه فوتبال ایران است. این عکس، عشق پدرم به استقلال را نشان می‌دهد. آن زمان که با عصا در بازی‌ها و تمرینات شرکت می‌کرد و واقعا زجر می‌کشید. بیماری‌اش تشدید شده بود، اما به خاطر عشق به استقلال بیماری برایش مهم نبود.

پورحیدری ادامه داد: پزشکان گفته بودند نباید در بازی‌ها و تمرینات شرکت کند، چون استرس برای او خوب نیست. زمانی که در بیمارستان بستری بود، باید همه بازی‌های استقلال را می‌دید. زورمان به او نمی‌رسید و از هر فرصتی استفاده می‌کرد که در تمرینات یا بازی‌های استقلال شرکت کند.

وی در مورد اینکه به مرحوم پورحیدری لقب پدر استقلال داده‌اند، گفت: پدرم دنبال لقب و این مسائل نبود، اما هواداران به او لطف کرده‌اند و لقب پدر استقلال را دادند.

تیم فوتبال استقلال , فوتبال ,

فرزند مرحوم پورحیدری در خصوص طلب‌شان از باشگاه استقلال تصریح کرد: مطالباتی داریم، اما باشگاه استقلال توجیحاتی دارد و می‌گوید سازمان بازررسی اجازه نمی‌دهد. مدارکی داریم که از قرارداد پدرم پولی پرداخت نشده است. سعی کردم مسئله را حل کنم و با یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه نیز صحبت کردم که مدارک‌ را بیاورم، اما بعدها دیگر جواب تلفن ما را نداد. قشنگ این است که مدارک پدرم را به باشگاه استقلال بدهم، نه کمیته انضباطی. اگر ما به کمیته انضباطی یا کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت کنیم، آنها کاری به سازمان بازرسی ندارند و می‌گویند اگر طبق قانون شما پول نمی‌تواند پرداخت شود، باشگاه استقلال تخلف کرده است.

وی در پایان گفت: امروز امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال به خاطر سالگرد پدرم با من تماس گرفت و قرار شد مدارک‌ را به باشگاه ببریم تا موضوع دوستانه حل شود. از هواداران استقلال تشکر می‌کنم که در این سه سال ما را تنها نگذاشتند و همچنین در همه بازی‌ها یاد پدرم هستند. برای استقلال هم آرزوی موفقیت می‌کنم، تیمی که روز به روز بهتر می‌شود و امسال یکی از سال‌های خوبی استقلال خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار