کد خبر: ۴۹۶۱۵۲
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۱

کامپیوتر یکی از علوم بسیار گسترده است که شاخه‌های متعددی دارد. دانش‌آموزان و دانشجویان رشته‌های مختلف به جزء رشته کامپیوتر، یادگیری شاخه‌های مختلف از علوم کامپیوتر را در دوران تحصیل خود تجربه نمی‌کنند از این‌رو با مهارت‌های ICDL، طراحی گرافیک با نرم‌افزارهای مختلفی مانند فوتوشاپ، شبکه، سخت‌افزار و به ویژه برنامه‌نویسی که یکی از بهترین و پردرآمدترین شغل‌ها البته در خارج از کشور ماست کاملا غریبه هستند.

با مزایای تدریس خصوصی کامپیوتر آشنا شوید

البته تمامی این مهارت‌ها به دانش‌آموزان و دانشجویانی که در رشته کامپیوتر تحصیل می‌کنند هم به خوبی آموزش داده نمی‌شود به گونه‌ای که به دلیل نقص‌ها و اشکالات زیادی که در سیستم آموزشی کشور ما وجود دارد از نرم‌افزارهای منسوخ شده برای آموزش برنامه‌نویسی استفاده می‌کنند و مباحثی مانند سخت‌افزار و شبکه را به کلاس‌های تئوری محدود می‌کنند. علاوه ‌بر این برخی از معلمین و اساتیدی که در مدارس و دانشگاه‌ها در حال تدریس هستند از دانش بسیار پایینی در حیطه علوم کامیپوتر برخوردارند. از این‌رو با چنین سیستم آموزشی و با معلمینی که بیشتر آن‌ها دانش بالایی در کامپیوتر ندارند دانش‌آموزان و دانشجویان نمی‌توانند در کلاس‌های عمومی مدارس و دانشگاه‌ها شاخه‌های مختلف علم کامپیوتر یا حتی یکی از شاخه‌های آن را به صورت کاملا تخصصی و حرفه‌ای بیاموزند تا درنهایت بتوانند از مهارتی که در حیطه کامپیوتر بلدند هم در زندگی و هم برای پیدا کردن شغل مناسب استفاده کنند.

از این‌رو بهترین راه برای یادگیری شاخه‌های مختلف کامپیوتر، انتخاب یک معلم خصوصی کامپیوتر و شرکت در کلاس‌های تدریس خصوصی کامپیوتر است. البته لازم است بدانید که مباحث کامپیوتر از برنامه‌نویسی گرفته تا شبکه، سخت‌افزار، طراحی گرافیکی و ... مباحث بسیار حساسی هستند که باید به درستی آموزش داده شوند از این‌رو به یک معلم خصوصی بسیار باتجربه نیاز دارید تا در تدریس خصوصی، این مباحث را به بهترین شکل ممکن به شما آموزش دهد بنابراین پیدا کردن یک معلم خصوصی خوب نکته بسیار حائز اهمیتی است چراکه همه افرادی که در حال تدریس یکی از مهارت‌ها و شاخه‌های علوم کامپیوتر هستند از مهارت چندان زیادی برخوردار نیستند. برای پیدا کردن بهترین معلم خصوصی جهت برگذاری کلاس‌های تدریس خصوصی کامپیوتر بهتر است سری به وب سایت مجموعه سپاه دانش بزنید. مجموعه سپاه دانش یکی از بزرگترین و بهترین مراکز تدریس خصوصی است که بهترین و باتجربه‌ترین معلم‌های خصوصی را در تمامی زمینه‌ها از تدریس خصوصی دروس عمومی گرفته تا دروس تخصصی مدرسه و دانشگاه، تافل، آیلتس، کنکور و به ویژه شاخه‌های مختلف کامپیوتر به شما معرفی می‌کند. از این‌رو تنها کافیست که برای پیدا کردن بهترین معلم خصوصی کامپیوتر به وب سایت سپاه دانش مراجعه کنید.

دوره‌های تدریس خصوصی کامپیوتر

همانطور که اشاره کردیم کامپیوتر یکی از علوم بسیار گسترده است که به شاخه‌های متعددی تقسیم‌بندی می‌شود در ادامه شما را با شاخه‌ها و مباحث کامپیوتر آشنا خواهیم کرد.

  • تدریس خصوصی ICDL
  • تدریس خصوصی نرم‌افزارهای طراحی گرافیک
  • تدریس خصوصی زبان‌های برنامه‌نویسی
  • تدریس خصوصی شبکه
  • تدریس خصوصی سخت‌افزار

مزایای تدریس خصوصی کامپیوتر

با مزایای تدریس خصوصی کامپیوتر آشنا شوید

·        آموزش جدیدترین و بروز‌ترین نرم‌افزارها

همانطور که اشاره کردیم در مدارس و دانشگاه‌ها از نرم‌افزارهای منسوخ شده که در هیچ یک از شرکت‌ها از آن‌ها استفاده نمی‌گردد، برای آموزش استفاده می‌شود. برای مثال در مدارس و دانشگاه‌ها برای آموزش طراحی سایت از نرم‌افزارهای منسوخ‌شده‌ای مانند Dreamweaver و حتی Notepad استفاده می‌شود درصورتی که در شرکت‌های طراحی سایت از هیچ یک از این نرم‌افزارها برای طراحی سایت استفاده نمی‌گردد بلکه از نرم‌افزارهای قدرتمند و پیشرفته‌ای مانند Visual Studio و PHP Storm استفاده می‌شود از این‌رو دانش‌آموزان و دانشجویانی که پس از اتمام تحصیلات خود در رشته کامپیوتر وارد شرکت‌های طراحی سایت می‌شوند طرز کار با این نرم‌افزارها را بلد نیستند. درصورتی که در تدریس خصوصی کامپیوتر، معلم خصوصی از بروز‌ترین و جدیدترین نرم‌افزارهایی که در بازار کار کاربرد دارند برای آموزش هر یک از شاخه‌های کامپیوتر به شما استفاده می‌کند.

·        افزایش سرعت یادگیری

همانطور که می‌دانید کلاس‌های عمومی مدارس و دانشگاه‌ها از مشکلات زیادی برخوردارند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به تراکم بالای دانش‌آموزان و دانشجویان اشاره کرد. درواقع تراکم بالای دانش‌آموزان و دانشجویان موجب می‌شود که در کلاس‌های تئوری، معلمین بیشتر تمرکز خود را به مدیریت و کنترل کلاس اختصاص دهند و از تدریس اصولی و رفع اشکالات و ایرادات دانش‌آموزان و دانشجویان غافل شوند.

البته مشکلات تراکم بالای دانش‌آموزان تنها به این موارد محدود نمی‌شود بلکه موجب می‌شود در کلاس‌های عملی هر 2 یا 3 دانش‌آموز یا دانشجو پشت یک سیستم بنشینند و تنها یکی از دانش‌آموزان و دانشجویان با کامپیوتر کار کند و آن یک نفر یا دو نفر دیگر تنها نظاره‌گر باشند علاوه‌بر این به دلیل محدودیت زمانی که کلاس دارد معلم یا استاد فرصتی ندارد که به سیستم تک تک دانش‌آموزان سر بزند و ایرادات و اشکالات آن‌ها را برطرف کند درنهایت اکثر دانش‌آموزان و دانشجویان با سوالات زیادی که در مغزشان مانده است کلاس را ترک می‌کنند. درصورتی که در تدریس خصوصی کامپیوتر هیچ یک از این مشکلات وجود ندارد و تنها یک دانش‌آموز یا دانشجو است که معلم خصوصی به بهترین شکل ممکن بدون هیچ‌گونه محدودیت زمانی مباحث مختلف را به او آموزش می‌دهد از این‌رو سرعت یادگیری در تدریس خصوصی کامپیوتر به طور چشم‌گیری افزایش پیدا می‌کند.

با مزایای تدریس خصوصی کامپیوتر آشنا شوید

مجموعه سپاه دانش به عنوان یکی از بهترین و بزرگترین مراکز تدریس خصوصی، بهترین و مجرب‌ترین معلمین خصوصی را در زمینه تدریس خصوصی کامپیوتر در اختیار شما قرار می‌دهد اما لازم است اشاره کنیم که حیطه کاری این مرکز تنها به معرفی معلمین خصوصی در این زمینه محدود نمی‌شود بلکه مجموعه سپاه دانش متخصص‌ترین معلمین خصوصی با سابقه کار طولانی مدت را در زمینه تدریس خصوصی تمامی دروس عمومی، دروس خصوصی، دروس عمومی و خصوصی دانشگاهی، تافل، آیلتس و کنکور در اختیار شما قرار می‌دهد. بنابراین می‌توانید از طریق آدرس www.sepahedanesh.com به وب سایت سپاه دانش مراجعه کنید و بهترین معلمین خصوصی را با سوابق کاری طولانی‌ مدت و درخشان در زمینه‌ای که مدنظر دارید پیدا کنید.

*رپورتاژ آکهی

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: