کد خبر: ۴۹۶۱۸۴
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۱

سخنگوی دولت گفت: هم‌افزایی و یکپارچگی بسیار خوبی میان ارکان اطلاع‌رسانی دولت ایجاد شده است و امیدواریم با تلاش همه‌جانبه از دستاورد‌های بتوانیم دولت را در تحقق اهدافش یاری کنیم.

هم‌افزایی و یکپارچگی خوبی بین ارکان اطلاع‌رسانی دولت ایجاد شده استبه گزارش شفاف، آیین معارفه «محمدرضا نوروزپور» دبیر جدید شورای اطلاع رسانی دولت و تکریم «علیرضا معزی» دبیر قبلی این شورا، امروز سه‌شنبه در حاشیه نشست شورای هماهنگی روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی کشور و با حضور سخنگوی دولت برگزار شد.

علی ربیعی سخنگوی دولت در این مراسم، از علیرضا معزی به خاطر ۶ سال کار و تلاش در دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت قدردانی کرد و گفت: آقای معزی ۶ سال به صورت طاقت‌فرسا در این حوزه کار و تلاش کرد و با حضور ایشان در این بخش کار‌های مهم و اثرگذاری انجام گرفته است.

سخنگوی دولت با بیان اینکه آقای معزی در مسئولیت جدید به عنوان معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری نیز بی‌تردید منشاء خیر خواهند بود، تصریح کرد: خوشبختانه هم‌افزایی و یکپارچگی بسیار خوبی بین ارکان اطلاع‌رسانی دولت ایجاد شده است و امیدواریم با تلاش همه‌جانبه، با اطلاع رسانی صحیح و به موقع از اقدامات و دستاورد‌های دولت بتوانیم دولت را در تحقق اهدافش یاری کنیم.

ربیعی همچنین از «محمدرضا نوروزپور» معاون سخنگو و دبیر جدید شورای عالی اطلاع رسانی دولت به عنوان مدیری توانمند در حوزه اطلاع رسانی نام برد و افزود: ایشان از سواد رسانه‌ای بالا و دانش اجتماعی گسترده‌ای برخوردار بوده و کار صادقانه و نجابت از ویژگی‌های بارز ایشان است.
سخنگوی دولت با اشاره به اهمیت و سختی کار در شرایط امروز کشور برای دولتمردان ابراز امیدواری کرد ارکان حوزه اطلاع‌رسانی دولت در انجام وظیفه مهم و خطیر خود بیش از پیش موفق باشد.

علیرضا معزی دبیر سابق شورای اطلاع رسانی دولت هم در این مراسم با اشاره به انتظارات گوناگون از دولت از سوی گروه‌ها و جناح‌های مختلف تاکید کرد: در مدت همکاری با دولت تدبیر و امید تلاش کرده‌ام با بضاعت خود به تحقق اهداف دولت کمک کنم و این دغدغه اصلی من در این مدت بوده است.

معزی همچنین از روسای مختلف شورای اطلاع رسانی دولت یاد کرد و افزود: با حمایت و تشویق محمد نهاوندیان دبیرخانه شورای اطلاع رسانی توانست هویت خود را بازیابد و در عین حال از ابتدای دولت دوازدهم نیز هدایت‌ها و حمایت‌های دکتر واعظی همواره در شرایط سخت راه را برای ما هموار کرد و در عین حال با آنکه مدت کوتاهی در خدمت آقای ربیعی بوده‌ام، وجود ایشان سرمایه گرانقدری برای دولت است که با حضور خود خلاء مهمی را در حوزه اطلاع رسانی دولت پر کردند.

نوروزپور دبیر جدید شورای اطلاع رسانی دولت هم در سخنان کوتاهی ضمن قدردانی از زحمات علیرضا معزی ایشان را فردی صاحب دانش، توانمند، نوآور و کوشا دانست و گفت در واقع دبیرخانه شورای اطلاع‌رسانی دولت پیش از این دولت چندان مطرح نبود و این هویت بخشی در زمان مدیریت معزی اتفاق افتاد.

او از حسن اعتماد علی ربیعی در واگذاری این سمت تشکر کرده و ادامه سیاست‌های در پیش گرفته شده در دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت را مورد تاکید قرار داد.

نوروزپور روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی کشور را اصلی‌ترین ابزار دولت برای ارتباط با افکار عمومی و بدنه اجتماعی دانست و گفت باوجود تلاش‌های زیادی که از خارج و بعضا توسط معدودی در داخل برای ناامیدسازی مردم صورت می‌گیرد، روابط عمومی‌های دولت همه سعی خود را برای بیان واقعیات مثبت کشور به کار خواهند گرفت.

در این آیین، به پاس تلاش‌های معزی در طول فعالیت در شورای اطلاع رسانی دولت، لوح تقدیری از سوی روسای مراکز روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی کشور و دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت به وی اهدا شد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: