کد خبر: ۴۹۶۲۳۸
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۷

بازدیدکنندگان یکی از موزه‌های مکزیک می‌توانند علاوه بر دیدن جمجمه‌های آبنباتی با بخشی از سنت محلی مکزیک بیش از پیش آشنا شوند.

به گزارش شفاف، همه ما خاطره خوبی از آبنبات‌های شیرین و خوشمزه داریم. امروزه تولیدکنندگان آبنبات تلاش می‌کنند این محصول را در اندازه‌ها و اشکال مختلف تولید کنند تا به اصطلاح دهان ما را آب بیندازند.

ما در اینجا شما را با موزه‌ای آشنا می‌کنیم که جمجمه‌های آبنباتی را در معرض دید عموم قرار می‌دهد. این موزه که در کشور مکزیک قرار گرفته، با به نمایش گذاشتن جمجمه‌های آبنباتی بخش مهمی از سنت محلی مکزیک را به بازدیدکنندگان خود معرفی می‌کند.

جمجمه‌های آبنباتی را در شوگر آرت ببینید

جمجمه‌های آبنباتی را در شوگر آرت ببینید

اهالی کشور مکزیک همه ساله در روز دوم نوامبر جشنی به نام جشن روز مردگان را برگزار می‌کنند. تعداد زیادی از زنان مکزیکی در قالب جشن روز مردگان، چهره خود را شبیه تصویر بانوی مرگ گریم می‌کنند و به خیابان‌ها می‌آیند.

جمجمه‌های آبنباتی را در شوگر آرت ببینید

جمجمه‌های آبنباتی را در شوگر آرت ببینید

خانواده‌های مکزیکی در روز‌های پیش از فرا رسیدن روز مردگان، محلی ویژه را برای گرامیداشت مردگانشان در منزل تعیین می‌کنند و بعد، تصاویر آن‌ها و همینطور غذا‌های مورد علاقه آن‌ها را در آن مکان قرار می‌دهند. آن‌ها در روز مردگان یک نوع نان شیرینی سنتی به نان مردگان را هم می‌پزند.

مردم مکزیک معتقدند گل جعفری نارنجی، گل مردگان است.


انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: