کد خبر: ۴۹۶۲۴۵
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۱

مائوریتزیو ساری از دلیل تعویض ستاره پرتغالی تیمش پرده برداشت.

به گزارش شفاف، مائوریتزیو ساری پس از برتری دشوار 2 بر یک تیمش در خانه لوکوموتیو مسکو و قطعی شدن صعود یوونتوس از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا عملکرد شاگردان خود را ستود.

سرمربی تیم فوتبال یوونتوس در این باره گفت: این بهترین نمایش ما نبود، زیرا به حریف فرصت‌های زیادی برای ضدحمله دادیم. در نیمه اول خیلی باز بازی کردیم و توپ‌های زیادی از دست دادیم. در این صورت غیرممکن است به شکل سریع  توپ را پس گرفتن. در نیمه دوم نفرات زیادی در خط حمله داشتیم، اما سرعت پاس‌کاری کند بود و با از دست دادن  توپ، فرصت ضدحمله به حریف می‌دادیم. با این حال  بازی خوبی ارائه کردیم. به هر قیمتی برد می‌خواستیم و با جادوی داگلاس کاستا و کمک ایگواین، پیروز شدیم.

او در ادامه افزود: داگلاس کاستا برای مدتی طولانی دور از میادین بوده و هنوز آن بازیکن آماده سابق نیست. او روی حرکات سرعتی، کمی محتاط است، اما با کیفیت بالای خودش در نقطه‌ای از زمین می‌تواند تفاوت را رقم بزند. نیاز بود به برخی بازیکنان استراحت بدهیم، چون در 18 روز اخیر شش بازی داشتیم. می‌دانستم  رمزی و کاستا هر دو قادر به 90 دقیقه بازی کردن نیستند و تصمیم گرفتم در هر نیمه به یکی از آنها بازی دهم. ما خواستیم با این حرکت، از خستگی بازیکنان جلوگیری کنیم.

ساری راجع به تصمیم عجیب تعویض کریستیانو رونالدو با پائولو دیبالا گفت: رونالدو عصبانی بود، چون در بهترین فرمش قرار نداشت و دلیلش، خستگی ماهیچه ران پایش بود. مشخصاً رونالدو در فرمی عالی نیست، چون چند روز پیش نیز از ناحیه زانو دچار کوفتگی شد. برای جبران این وضعیت، او مجبور شد به ماهیچه  ران پایش فشار زیادی بیاورد. رونالدو در بین دو نیمه هم  احساس ناراحتی می‌کرد. ما نگران وضعیت کریس بودیم و نمی‌خواستیم او با مشکلات جدی‌تری روبرو شود. به همین دلیل تصمیم به تعویضش گرفتیم.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار