کد خبر: ۴۹۶۳۳۷
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۱

سهامداران شرکت‌های حفاری شمال، شیشه و گاز و درخشان تهران در بورس و معامله‌گران شرکت‌های آتیه داده پرداز، کشت و صنعت دشت خرمدره و قند شیروان قوچان و بجنورد در فرابورس بیشترین سود را تجربه کردند.

به گزارش شفاف، شاخص بورس در حالی در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با افزایش 525 واحدی به کار خود پایان داد که تعداد 2میلیارد و 664میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش 1207میلیارد تومان در 349هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های حفاری شمال، شیشه و گاز، درخشان تهران، حمل و نقل توکا و لیزینگ ایران امروز بیشتر رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار تجربه کردند و در مقابل سهامداران شرکت‌های لامیران، کاشی الوند، پارس دارو، بیمه البرز و پارس مینو نیز بیشترین کاهش را در سبد سهام خود داشتند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 1102میلیون ورقه به‌ارزش 5750میلیارد تومان در 249هزار نوبت، آیفکس 9.5واحد رشد کرد و در ارتفاع 3894واحد قرار گرفت.

در این بازار نیز امروز سهامداران شرکت‌های آتیه داده پرداز، کشت و صنعت دشت خرمدره، قند شیروان قوچان و بجنورد، توسعه خدمات دریایی و بندری سینا و داروسازی آوه سینا بیشترین رشد قیمت را داشتند و شرکت‌های صنایع غذایی مینو شرق، قاسم ایران، شهرسازی و خانه‌سازی باغمیشه، صنایع ماشین‌های اداری ایران و صنعتی و معدنی شمال شرق شاهرود شاهد هم بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: