کد خبر: ۴۹۶۳۷۷
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۲

رئیس مرکز مطالعات راهبردی نیروی انتظامی گفت: پلیس تحقق محورهای هفت‌گانه این بیانیه در اولویت ناجا است.

به گزارش شفاف، سردار احمدرضا رادان در حاشیه بازدید از نمایشگاه بیانیه گام دوم انقلاب اظهار کرد: در معماری ناجای آینده، بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی همراه با محیط و وضع موجود ناجا به عنوان یکی از ارکان جهت‌ساز مد نظر قرار گرفته است.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی نیروی انتظامی با اشاره به اینکه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی به عنوان سند بالادستی است که مأموریت سازمان، چشم‌انداز و ارزشهای کلیدی ناجا باید با آن منطبق باشد، تصریح کرد: جهت‌سازهای مؤثر بر معماری ناجای آینده در دو بخش مورد مداقّه قرار می‌گیرند، برای سازهای مرتبط با نظام و انقلاب اسلامی و جهت‌سازهای مرتبط با مکتب و اندیشه انتظامی و امنیتی.

وی خاطرنشان کرد: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در دسته جهت‌سازهای مرتبط با نظام و انقلاب اسلامی، آرمانها، اهداف و انتظارات فرماندهی معظم کل قوا است و  پلیس در تراز جمهوری اسلامی ایران، مهمترین هدف بیانیه گام دوم انقلاب است که از تمام ظرفیتها و امکانات موجود برای تحقق این مهم استفاده خواهیم کرد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی از جمله دستگاه‌های پیشتاز در امر تحقق بیانیه گام دوم انقلاب به شمار می‌رود، تصریح کرد: تحقق محورهای هفت‌گانه این بیانیه در اولویت ناجا است.

رادان با بیان اینکه تأمین امنیت پایدار در جامعه از مهمترین مطالبات به حق مردم به شمار می‌رود، گفت: نیروی انتظامی در تراز جمهوری اسلامی ایران، نیرویی ولایی، جهادی، مردمی و انقلابی است که در بیانیه گام دوم انقلاب بر آن تأکید شده و تلاش می‌کند امنیت در شأن مردم را تأمین کند.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی نیروی انتظامی با تأکید بر اینکه امنیت در یک فرایند اجتماعی و با مشارکت تمام دستگاه‌های ذیربط محقق می‌شود، متذکر شد: در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی بر ضرورت مشارکت مردم در استقرار نظم و امنیت درجامعه تأکید شده که خوشبختانه ناجا همواره از مردم به عنوان سرمایه‌های اجتماعی خود در انجام مأموریتهای محوله بهره‌مند است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: