کد خبر: ۴۹۶۳۸۳
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۳

وزیر ورزش و جوانان گفت: با وجود تحریم‌های ظالمانه، مشکلی در تامین مالی برنامه‌های آماده‌سازی المپیکی‌ها و کسب سهمیه نداریم.

به گزارش شفاف، دویست و بیستمین جلسه شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان با حضور مسعود سلطانی فر برگزار شد.

سلطانی‌فر با تبریک موفقیت‌های اخیر ورزش ایران گفت: قهرمانی کشتی‌گیران امید ما در مسابقات جهانی بسیار دلگرم کننده بود. همچنین ووشوکاران ایران در مسابقات جهانی این رشته در چین کار بزرگی کردند و کسب مقام در خانه چینی‌ها برای ورزش کشور ارزشمند است.

وزیر ورزش و جوانان مدال های متعدد قایقرانان در مسابقات آسیایی را نشانگر پیشرفت و موفقیت این رشته دانست و گفت: درخشش قایقرانان ایرانی در رده‌های مردان و زنان و کسب مدال های آسیایی برای ما ارزشمند بود.

وی راهیابی تیم ملی فوتبال ساحلی به فینال مسابقات قاره‌ای را مهم دانست و عنوان کرد: قرار گرفتن در فینال این رقابت‌ها موضوع مهمی است و امیدوارم ملی‌پوشان بتوانند مقابل اسپانیا بازی خوبی ارائه کنند و در هر صورت پیروزهای اخیر کشتی‌گیران، ووشوکاران و قهرمانان قایقرانی و تیم ملی ساحلی در مسابقات جهانی و آسیایی موجب شادی مردم و ارتقا غرور ملی شد.

وزیر ورزش و جوانان از تحریم‌های ظالمانه و ناعادلانه آمریکا علیه مردم ایران یاد کرد و گفت: دشمن امید مردم را هدف گرفته است و ورزش و موفقیت قهرمانان ملی سهم مهمی در نشاط جامعه دارند و برای همین تمام برنامه‌های کسب سهمیه و آمادگی برای المپیک فدراسیون ها را شخصا پیگیری می‌کنم و با تلاش بسیار با وجود تحریم های ظالمانه امریکا مشکلی در تامین مالی برنامه های آماده سازی المپیکی‌ها و کسب سهمیه نداریم.

سلطانی‌فر در بخش دیگری از صحبت های خود از هماهنگی خوب کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش برای نتیجه گیری مطلوب در بازی‌های المپیک یاد کرد و اظهار داشت: در ستاد هماهنگی بازی‌های المپیک و پارالمپیک تمام فدراسیون‌های المپیکی مرتبا رصد می شوند و هدف گذاری همه مدیران ورزش موفقیت ورزش کشور و شادکامی مردم ایران است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: