کد خبر: ۴۹۶۴۴۲
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۸

سخنگوی فراکسیون مستقلان ولایی جزئیات جلسه اعضای این فراکسیون با وزیر راه را تشریح کرد.

مهرداد بائوج لاهوتی سخنگوی فراکسیون مستقلان ولایی مجلس شورای اسلامی در گفت و گویی، در تشریح جزئیات جلسه امروز (یکشنبه (19 آبان) این فراکسیون، گفت: محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی میهمان امروز اعضای فراکسیون مستقلان ولایی بود.

وی با بیان اینکه نمایندگان در این جلسه از تغییر برخی مدیران استانی گلایه داشتند آقای اسلامی گفت‌ در این باره شکایاتی از استان‌ها داشته‌اند و بر اساس آن تغییراتی اعمال شده است.

سخنگوی فراکسیون مستقلان ولایی مجلس با تاکید بر اینکه اکثر نمایندگان از وضعیت راه‌های روستایی گلایه داشتند، ادامه داد: وزیر راه عنوان کرد یکی از معاونت‌ها در این وزارتخانه به این منظور مشخص شده و احداث 2000 کیلومتر راه نیز هدف تعیین شده است و مقرر شده شهرستان‌هایی که از نظر شاخص‌ها در رده‌های پایین‌تر هستند در اولویت قرار گیرند.

لاهوتی اظهار داشت: آقای اسلامی همچنین گفت قیری که این وزارتخانه برای احداث راه دریافت کرده یک هفتم میزانی است که سال گذشته دریافت شده بود ضمن اینکه از اعتبارات پیش بینی شده نیز 30 درصد بیشتر تخصیص پیدا نکرده است.

نماینده مردم لنگرود در مجلس گفت: وزیر از نمایندگان خواست در بودجه سال آینده با پیش بینی عوارض درآمد ثابتی را برای نگهداری راه‌ها برای این وزارتخانه در نظر بگیرند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار