کد خبر: ۴۹۶۴۵۵
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۴

مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های شهروند گفت: طبق برنامه‌ریزی بنا داریم تا پایان سال ۹۹ حداقل در شش کلانشهر ایران فروشگاه‌های شهروند را دایر کنیم.

به گزارش شفاف، مسعود سریع‌القلم در نشست خبری در ارتباط با مسئولیت‌های اجتماعی شرکت شهروند اظهار کرد: هفته گذشته جلسه‌ای با حضور شهردار تهران برگزار شد که آقای حناچی تاکید کرد که شهرداری تهران محل رجوع افراد و شهروندان است و وظیفه ما خدمت‌رسانی مطلوب به آنهاست و اتفاقاً آقای شهردار تاکید داشت که باید بتوانیم خدمت مناسب و در شان مردم به آنها ارائه کنیم و ما نیز در شهروند همین رویه را در نظر داریم.

وی تصریح کرد: تمام هم و غم هیئت مدیره و مدیران ارشد ما این است، که بتوانیم نقش موثری در موضوعات مسئولیت‌های اجتماعی داشته باشیم به طوری که ما در طول سال چند مناسبت ویژه داریم که یکی از این مناسبت‌ها ایام ماه مبارک رمضان است. ما در این ایام توانستیم روزانه 5 تا 7 هزار افطاری در شان مردم ارائه کنیم.

مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های شهروند افزود: همچنین در ایام ماه مبارک رمضان 20 هزار بسته خوار و بار برای افراد نیازمند آماده و ارسال کردیم که این بسته‌ها شامل برنج، روغن و سایر حبوبات بود که بین افراد شناسایی شده توزیع شد.

سریع‌القلم همچنین در ارتباط با اقدامات انجام شده از سوی شهروند هم زمان با بازگشایی مدارس تصریح کرد: حدود 5 هزار بسته لوازم‌التحریر برای کودکان نیازمند آماده شد که این بسته‌ها نیز با راهبری دفتر شهردار بین نیازمندان توزیع شد.

وی بیان کرد: آنچه آمار نشان می‌دهد در تهران غریب به 40هزار دانش‌آموز به دلیل شرایط اقتصادی امکان رفتن به مدرسه را ندارند و شهرداری به عنوان یک نهاد اجتماعی کمک‌هایی را در این زمینه انجام داده است.

مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های شهروند خاطر نشان کرد: همچنین با توجه به شرایط اقتصادی فعلی شرکت شهروند تلاش خواهد کرد تا برای شب یلدا نیز برنامه‌ ویژه‌ای را انجام دهد که به زودی جزئیات آن اعلام خواهد شد.

سریع‌القلم ادامه داد: برای پایان سالجاری هم تلاش خواهیم کرد تا همچون سنوات گذشته سود همه اجناس را به صفر برسانیم و اجناس بدون ریالی سود به دست مردم برسد.

وی همچنین در ارتباط با اقدامات انجام شده از سوی این مجموعه در سیل ابتدای فروردین ماه گفت: در آن ایام نیز شرکت شهروند اقدامات موثری را انجام داد، علاوه بر آن که 20 کامیون اجناس را جمع‌آوری و به دشت آزادگان ارسال کرد.

مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های شهروند در ادامه به فعالیت 400 زن سرپرست خانوار در فروشگاه شهروند اشاره کرد و اظهار داشت: از مجموع بالغ بر 2300 نیروی شهروند 400 نفر زن سرپرست خانوار هستند که تولیدات این زنان در فروشگاه‌های شهروند عرضه می‌شود.

سریع‌القلم همچنین در خصوص برنامه‌های شهروند در هفته دیابت، گفت: در این ایام با همکاری دستگاه‌های ذیربط پایش‌های رایگانی از جمله تست دیابت و فشار خون انجام می‌شود که این کار علاوه بر پرسنل شهروند شامل مشتریان در فروشگاه‌های شهروند نیز خواهد بود.

وی در ارتباط با اجرای طرح اشاره شده، عنوان کرد: زمان اجرای این طرح از 18 آبان ماه لغایت 24 آبان ماه خواهد بود.

مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های شهروند همچنین در خصوص فروش اینترنتی فروشگاه‌های شهروند تصریح کرد: از زمانی که ناوگان جدید شهروند آغاز به کار کرده است، فروش اینترنتی ما 5 برابر شده است، چرا که نظم بهتری نسبت به گذشته پیدا کرده است و امروزه ناوگان فروش ما آموزش‌های خاصی دیده‌اند.

سریع‌القلم به اجرای طرح فروش دیوار در آینده نزدیک اشاره کرد و افزود: در کشور ما یکسری مشکلاتی برای اجرای این طرح وجود دارد اما در تلاش هستیم این طرح را اجرا کنیم و پیش‌بینی می‌شود در دی‌ماه این طرح آغاز شود و کالاهای اساسی و مورد استفاده بیشتر شهروندان مورد توجه قرار خواهد گرفت و شرایط اجرای این طرح در برخی از ایستگاه‌های اتوبوس و مترو اجرا خواهد شد.

وی در خصوص فعالیت فروشگاه‌های شهروند خارج از شهر تهران نیز گفت: یک فروشگاه در کرج افتتاح شده و فرایند دومین فروشگاه نیز در دستور کار است. ضمن این که احداث فروشگاه شیراز قطعی شده است و همچنین مشهد و اصفهان نیز در دستور کار قرار دارد که بعد از ارزیابی‌های مورد نیاز اقدامات اجرایی آن انجام خواهد گرفت.

مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های شهروند در پایان، اظهار کرد: بنا داریم که بتوانیم تا پایان سال 99 حداقل در شش کلانشهر ایران فروشگاه شهروند دایر شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: