کد خبر: ۴۹۶۴۸۰
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۳

هافبک ایتالیایی پاری سن ژرمن به ستایش از کیلیان ام‌باپه پرداخت و او را با لیونل مسی مقایسه کرد.

به گزارش شفاف و به نقل از TF۱، کیلیان ام‌باپه از بهترین و آماده‌ترین مهاجمان حال حاضر فوتبال جهان است که در پاری سن ژرمن بازی می‌کند.

مارکو وراتی، هافبک ایتالیایی پاری سن ژرمن درباره ام‌باپه گفت: ام‌باپه به شکل عجیب و بسیار سریعی در حال پیشرفت و بهتر شدن است. او مثل مسی است و بازیکنی مانند او وجود ندارد.

او درباره نیمار هم گفت: نیمار خوشبختانه در وضعیت خوبی قرار دارد. بدون شک اگر در شرایط بازی قرار گیرد وضعیت او بهتر هم خواهد شد. او زمانی به دنبال جدایی بود اما در نهایت در تیم ماند و تاثیرگذار هم بوده است. هواداران پاری سن ژرمن نیمار را خواهند بخشید.

وراتی درباره ادامه حضورش در پاری سن ژرمن گفت: داستان من با پاری سن ژرمن زیبا است. من از سال ۲۰۱۲ در این تیم بازی می‌کنم و فکر نمی‌کردم که این همه سال در تیم بمانم. شرایط برای من بعد از ۷ سال هم‌چنان مثل روز اول است و دوست دارم که در پاری سن ژرمن باقی بمانم. فکر می‌کنم که امسال می‌توانیم در لیگ قهرمانان اروپا بدرخشیم و تا مراحل بالا پیش‌ برویم.

این هافبک ایتالیایی پاری سن ژرمن در پایان درباره کاوانی هم گفت: او الگوی برای همه بازیکنان است و اصلا از وضعیت خود ناراحت نیست. هر گاه تیم به کاوانی نیاز داشته نهایت تلاش خود را به کار گرفته است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار