کد خبر: ۴۹۶۶۱۶
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۵

سردار زاهدیان گفت: بیش از ۵۳۰ تن مواد مخدر از ابتدای سال تاکنون در کشور کشف شده است.

به گزارش شفاف،کشف ۵۳۰ تن مواد مخدر در سالجاری سردار مسعود زاهدیان، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا صبح امروز با حضور در دومین مرحله از طرح ظفر گفت: بیش از ۵۳۰ تن مواد مخدر از ابتدای سال تاکنون در کشور کشف شد و بیش از ۷۰ درصد کشفیات در استان‌های شرقی کشور انجام شده است.

سردار زاهدیان افزود: اقدامات پلیس در مرز‌ها تقویت شده و در هفته گذشته بیش از ۶ تن موادمخدر در منطقه هنگ مرزی سراوان و ۲ نیم تن مواد مخدر در هنگ مرزی میرجاوه کشف شد و قاچاقاقچیان دستگیر شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا گفت: بیش از ۶ تن موادمخدر در منطقه هنگ مرزی سراوان ۲ و نیم تن مواد مخدر در هنگ مرزی میرجاوه کشف شد.

وی با هشدار به قاچاقچیان ادامه داد: پلیس با تشدید اقدامات خود بر شبکه‌های قاچاق مواد مخدر متمرکز است و قبل از قرار گرفتن پیگرد پلیس خود کار خلاف را کنار بگذارند و مانند شهروندان دیگر کشور به زندگی خود بپردازند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا گفت: در سال ۲۰۰۱، ۱۸۵ تن تولید مواد مخدر بوده و امروز به بیش از ۲۰۰ تن رسیده است. مقامات کشور‌های دیگر این را باید در نظر داشته باشند، اگر در نقطه تولید مواد اقدامی نشود آن وقت گرم به گرم آن باید در جیب جوانان اروپایی کشف شود.

منبع: میزان

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: