کد خبر: ۴۹۶۶۴۳
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۷

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) از ایجاد ۴۰ هزار شغل در سیستان و بلوچستان توسط این نهاد خبر داد.

به گزارش شفاف، علاوه بر 15000 میلیارد ریال سرمایه گذاری، حدود 40هزار شغل را ایجاد کرده ایم.

وی افزود:امروز 20هزار شغل جدید ایجاد شده توسط ستاد اجرایی فرمان امام دراستان سیستان و بلوچستان مورد بهره برداری قرار می گیرد و این رقم به زودی به 40هزار شغل خواهد رسید.

وی ادامه داد: تا امروز 140 مدرسه و 90 مرکز بهداشت و درمان را در استان سیستان و بلوچستان توسط ستاد اجرایی فرمان امام احداث شده، همچنین با حمایت و سرمایه گذاری ستاد اجرایی، 47 مرکز بسته بندی، 15 دامداری و 12 کشتارگاه که به حالت نیمه تعطیل درآمده بودند، دوباره به فعالیت مشغول شده اند.

مخبر کمک به 60 هزار بازمانده از تحصیل را از دیگر اقدامات ستاد اجرایی فرمان امام در سیستان و بلوچستان برشمرد و خاطرنشان کرد: با اجرای طرح های اشتغال زایی ستاد اجرایی، 10 درصد کمبود گوشت قرمز کشور تامین شده است.

رییس ستاد اجرایی فرمان امام با اشاره به ساخت 2 هزار واحد مسکونی در سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به محرومیت استان، محدودیتی در زمینه ساخت مسکن برای محرومان نداریم. همچنین به ساخت مسکن برای افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی کمک ویژه خواهیم کرد.

مخبر تصریح کرد: ستاد اجرایی فرمان امام با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری، به یاری دولت در اجرای طرح ملی احداث واحد مسکونی برای محرومان آمده است و در ساخت این واحدها مشارکت می کند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: