کد خبر: ۴۹۶۶۹۶
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۰

مدیرعامل باشگاه گل‌گهر سیرجان گفت که این باشگاه، سه بازیکن خارجی پیشین تیم فوتبال گل‌گهر را با اعتماد وینکو بگوویچ به خدمت گرفت.

به گزارش شفاف، محمد جواهری درباره جدایی سه بازیکن خارجی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: بگوویچ به پتانسیل این بازیکنان اعتقاد داشت و فکر می‌کرد خیلی به ما کمک می‌کنند. باشگاه چهار سال تجربه کار با وینکو را داشت و با تأکید و اعتماد زیاد به بگوویچ آنها را به خدمت گرفتیم. این بازیکنان انتظارات جلالی را برآورده نکردند و ما قرارداد آنها را به صورت توافقی فسخ کردیم.

وی درباره اینکه گفته شد شرکت گل‌گهر مبلغ قرارداد ویلموتس را پرداخت کرده است، عنوان کرد: این شایعه به خاطر بازدید ویلموتس از سیرجان درست شد. ساکت به ما گفت ویلموتس از شهرهای تیم‌های لیگ برتری بازدید می‌کند و ما بازدید از اماکن تفریحی و گردشگری را تدارک ببینیم. سرمربی تیم ملی به سیرجان آمد و از کارخانه گل‌گهر هم بازدید کرد. این یک شایعه است و ما از موضوع پرداخت مطالبات ویلموتس مطلع نبودیم.

مدیرعامل باشگاه گل‌گهر درباره ارتباط مدیران این باشگاه با مهدی تاج در فعالیت در شرکت‌های صنعتی خاطرنشان کرد: شاید مدیران ما با تاج در دوره‌های مختلف همکاری بودند، اما پرداخت مبلغ قرارداد سرمربی تیم ملی بر عهده باشگاه گل‌گهر نبوده است.

جواهری درمورد وضعیت ادامه همکاری با مجتبی جباری به عنوان مربی تیم گل‌گهر سیرجان گفت: او به ما خیلی لطف کرد و بدون عقد قرارداد همکاری و با تأیید بگوویچ، به کادر فنی تیم ما اضافه شد. جباری از لحاظ اخلاقی، شخصیتی و فنی کمک زیادی به گل‌گهر کرد و قرار است جلسه‌ای میان او و مجید جلالی برگزار شود.

وی با بیان اینکه جلالی پس از ورود به تیم، ادامه همکاری با مربیان را به برگزاری جلسه مشروط کرد تا حداقلِ تنش ایجاد شود، تصریح کرد: در روزهای آینده، جلسه‌ای میان جباری و جلالی برگزار می‌شود و ادامه همکاری با جباری مشخص خواهد شد. او دید فنی بالا و شخصیت فوق‌العاده‌ای دارد. جباری برای فوتبال ایران یک سرمایه است و آینده فنی خیلی خوبی دارد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: