کد خبر: ۴۹۷۰۱۹
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۱

رئیس پلیس پایتخت با اعلام خبر بازداشت تعدادی از اغتشاش‌گران گفت: به زودی سراغ سایر افرادی که دست به اقدامات اوباشگرانه و وحشیانه زده، رفته و آن‌ها را بازداشت خواهیم کرد.

به گزارش شفاف، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت درباره تعداد افراد دستگیر شده در اتفاقات اخیر تهران گفت: تعدادی به بهانه‌های واهی به خصوص در یکی دو روز اخیر دست به اقدامات اوباشگرانه و وحشیانه زده و ضرر‌ها و خسارات زیادی را به اموال مردم و اموال عمومی وارد کردند که قطعا این افراد جزو اشرار و کسانی هستند که قانون برخورد قاطعی با آنان خواهد کرد.

رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه ناجا به عنوان مسئول امنیت مردم، جامعه و کشور وظیفه دارد که با این افراد برخورد کند، تصریح کرد: نیروی انتظامی با تمام توان از امنیت کشور، مردم و جامعه محافظت خواهد کرد و اجازه هیچگونه ناامنی را به اخلالگران نخواهد داد.

رحیمی درباره دستگیر شدگان نیز گفت: ما در دو روز گذشته جمع زیادی از این افراد را دستگیر کردیم و تعدادی دیگر را نیز به زودی به سراغشان خواهیم رفت. افرادی که شرارت و تخریب کرده و به اموال عمومی مردم ضربه زده و متواری شده‌اند، به زودی دستگیر خواهند شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار