کد خبر: ۴۹۷۳۷۰
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۴
فرمانده انتظامی استان همدان عنوان کرد:

فرمانده انتظامی استان همدان از شناسایی و دستگیری ۲ نفر از عوامل اغتشاشات و حمله به بانک مسکن شهرستان شهریار در همدان خبر داد.

به گزارش شفاف، سردار بخشعلی کامرانی صالح گفت: به دنبال وقوع یک فقره سرقت باطری کامیون در شهر همدان، اکیپی از کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی به محل اعزام و با بررسی های میدانی و بازبینی دوربین های مدار بسته مشخص شد، سارقان ۲ نفر بودند که با خودرو پژو پارس سفید رنگ اقدام به سرقت کرده اند.

وی افزود: با شگردهای خاص پلیسی و اقدامات اطلاعاتی مشخص شد، متهمان در مسیر تهران به کرمانشاه در حرکت هستند که خودروی آن ها توسط ماموران پلیس آگاهی استان همدان شناسایی و متوقف شد.

سردار کامرانی صالح بیان کرد: در بازرسی از این خودرو، اموالی از قبیل: گوشی،   انگشتر، گردنبند، کارت عابر بانک، شمشیر، چاقوی بزرگ و تعدادی تصویر اوراق بانکی نیمه سوخته بانک مسکن شهریار و مقادیری مواد مخدر کشف شد.

وی افزود: متهمان پس از انتقال به پلیس آگاهی، در تحقیقات و بازجویی های فنی، به ۳ فقره سرقت باطری کامیون و پیکان وانت در شهر همدان اعتراف و اظهار داشتند دراغتشاشات تهران وشهرستان شهریار  شرکت داشته و این اسناد بانکی را در حمله به بانک مسکن شهریار سرقت کرده اند.

فرمانده انتظامی استان همدان گفت: هر ۲ متهم دارای سوابق متعددی از جمله شرارت، چاقو کشی وسرقت مسلحانه می باشند که با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: