کد خبر: ۴۹۷۳۸۵
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۵

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را تبریک گفت.

تبریک نیروی انتظامی به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیجبه گزارش شفاف، نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

«شکل گیری بسیج از همان روز‌های آغازین انقلاب اسلامی به فرمان حضرت امام خمینی (ره) در ۵ آذر ماه سال ۱۳۵۸ برکات زیادی برای مردم به همراه داشته است. نهادی جدید که با مشارکت مردم و با حضور جوانانی پاک، متدین و فداکار و با شعار "ارتش ۲۰ میلیونی" برای اداره کشور و حفظ نظام نوپای مقدس جمهوری اسلامی ایران تعریف شد.

این نهاد انقلابی در طول عمر پربرکت خود، به عنوان یک سرمایه اجتماعی و یک ظرفیت بی نظیر در استحکام بنیان و ساختار اجتماعی و همبستگی مردم و حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی نقش پررنگی داشته است.

بسیجیان مخلص خدا در جامعه به گونه‌ای عمل کرده اند که هرجا سخنی از پیشرفت و بالندگی کشور در عرصه‌های مختلف مطرح می‌شود ردپایی از حضور بسیج و بسیجی به چشم می‌خورد تا جایی که در آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی، نقش اثرگذار و پررنگ بسیج در خلق حماسه‌های بزرگ برکسی پوشیده نیست و هرکجا که نظام اسلامی مورد تهدید و توطئه‌های دشمنان قرار گرفته بسیج به عنوان بازوی قدرتمند نظام اسلامی در کنار سایر نیرو‌های مسلح به میدان آمده و در صیانت از ارزش‌های نظام و انقلاب کوتاهی نکرده است که پایان دادن به اغتشاشات، خصوصا ناآرامی‌های اخیر نمونه‌ای از رشادت‌های بسیجیان است که در کنار نیرو‌های وظیفه شناس و متعهد پلیس برای مقابله با هرج و مرج‌های معاندین خارج از کشور و منفعت طلبان داخلی حاضر شدند و در راستای برقراری نظم و امنیت و تداوم آن در سطح جامعه از هیچ کوششی دریغ نکردند.

آنچه که مسلم است این است که بسیج صرفا یک نهاد نیست و امروز یک تفکر و منش برای اداره کشور و پیشبرد اهداف نظام اسلامی است. بسیجیان این دلباختگان و عاشقان و رهروان واقعی راه روشن و بی ابهام شهدای گرانقدر و امام عظیم الشان (ره)، تحت زعامت رهبر معظم انقلاب و فرماندهی معزز کل قوا با قدرت ایمان، عزم و اراده جزم و خلل ناپذیر، با صلابت‌تر از هر زمان در دفاع از اسلام ناب محمدی، عزت و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایستادگی کرده و الگویی نمونه و بی نظیر در این عصر و نسل برای همه جهانیان است.

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ضمن گرامیداشت هفته بسیج، فرا رسیدن سالروز تشکیل بسیج مستضعفین را به ملت شریف ایران اسلامی به ویژه بسیجیان عزیز و مخلص که با رشادت‌های خود در راستای حفظ کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مقتدرانه ایستادگی و امنیت پایدار این کشور را تضمین کرده اند، تبریک گفت و برای این نهاد مردمی و انقلابی توفیقات روز افزون را از خداوند متعال مسئلت می‌دارد.»

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار