کد خبر: ۴۹۷۳۹۰
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۱

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی فردا برای ما مهم است و فینالی که باید از آن عبور کنیم.

کالدرون: از بازی فینال برابر صنعت نفت آبادان باید عبور کنیمبه گزارش شفاف، گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس بعد از ظهر امروز (دوشنبه) در نشست خبری قبل از بازی تیمش مقابل صنعت نفت آبادان در مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های جام حذفی گفت: بازی فردا برای ما مهم است و فینالی است که باید از آن عبور کنیم. جام حذفی برای همه تیم‌ها مهم است و می‌دانیم بردن در جام حذفی چقدر اهمیت دارد. این بازی از سختی‌های خودش برخوردار است و ما باید این مسئولیت را قبول کنیم و بازی را ببریم. با احترام به تیم مقابل که در بازی لیگ برتر برای ما دردسرساز بود،   می‌دانیم که در این بازی موفق می‌شویم.

او در پاسخ به این سوال که آیا مقامات باشگاه به شما اولتیماتوم داده‌اند؟ گفت: نه من قوانین فوتبال را می‌شناسم و اولتیماتومی داده نشده است و چیزی نیست که من را نگران کند. مسئولیت من این است که بتوانیم بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم. باشگاه هر زمان که تشخصیص دهد می‌تواند تصمیم خودش را بگیرد.

نبود مهاجم گلزن مشکل اصلی تیم ماست 

کالدرون در پاسخ به این سوال که با توجه به این که در بازی قبل تماشاگران برانکو را تشویق کردند، آیا توانسته حواشی را مدیریت کند؟ گفت: بازیکنان ما  دوست دارند همیشه برنده باشند و این شکست برای بازیکنان سخت است. من سعی می‌کنم به آنان اعتماد بدهم. باید برای موفقیت باهم متحد باشیم. مشکل ما تاثیرگذاری در گل است و تلاش می‌کنیم این مشکل را حل کنیم.

او در پاسخ به این نکته که برخی پیشکسوتان معتقدند که شما هنوز ترکیب خود را پیدا نکرده‌اید؟ گفت: قبل از بازی آخر سه برد و سه تساوی داشتیم و تیم ما تغییر خاصی نداشت و به غیر محرومیت شجاع، تیم تغییر خاصی نداشت. تیم خوب بود، اما مشکل ما این است که مهاجم گلزن نداریم و بازیکن خارجی هم در دسترس نیست. در رئال مادرید، وقتی رونالدو از تیم می‌رود تیم به مشکل برمی‌خورد، اما ما با بازیکنان داخلی خوب کار می‌کنیم. دیدید در بازی آخر ۱۹ شوت داشتیم، اما گل نزدیم. در ضربه‌های شروع مجدد ممکن است گل بخوریم، اما باید ما گل بزنیم و موقعیت‌سازی کنیم. در دو بازی آخر خانگی، ۳۶ شوت داشتیم و هیچ کدام از این شوت‌ها گل نشده است. این خوب نیست. ممکن است این مسئله را پیشکسوتان اذعان کنند، اما حقیقت چیزی است که من می‌گویم.

جونیور آخرین گزینه ام خوب عمل نکرد 

کالدرون درباره این که چرا از بازیکنان خارجی تیمش استفاده نمی‌کند؟ گفت: بشار رسن یک آسیب دیدگی در شانه‌اش داشت و سعی کردیم او را احیا کنیم و بعد بازی که فیکس بود، در عراق برای تیم ملی‌اش بازی کرد، اما به موقع برنگشت، چون پاسپورت نداشت. در حال حاضر هنوز هم برنگشته است. جونیور آخرین گزینه من بود و نتوانست موفق عمل کند. این بازیکن گزینه نهم من بود و گزینه نهم ممکن است خوب عمل کند یا نکند.  

او درباره این که عملکرد فنی جونیور را تایید کرده بود؟ گفت: من می‌توانم تنها کیفیت کار خود را تضمین کنم، اما این که یک بازیکن چطور خود را با شرایط تیم وفق دهد و موفق کار کند، به او بستگی دارد. این که این بازیکن گران‌ترین بازیکن خارجی تاریخ پرسپولیس است، در واقع ارزان‌ترین بازیکنی بود که می‌توان آن را گرفت و ۸ بازیکن قبلی نتوانستند به توافق برسند. من راندمان یک بازیکن را نمی‌توانم تضمین کنم.

انتهای پیام/ 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: