کد خبر: ۴۹۷۴۰۲
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۹

مهاجم جوان پاری سن ژرمن تاکید کرد که بعد از قهرمانی در جام جهانی این بار رویای او قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا است.

به گزارش شفاف و به نقل از اکیپ، کلیان ام‌باپه توانست با تیم ملی فوتبال فرانسه قهرمانی در جام جهانی 2018 روسیه را به دست آورد. ام‌باپه در آستانه دیدار حساس برابر رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا گفت: بسیار دوست دارم که یک بار دیگر قهرمانی در جام جهانی را تجربه کنم اما قبل از دوست دارم که قهرمانی در لیگ قهرمانان را تجربه کنم.

او ادامه داد: قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا رویای هر بازیکنی است. خوشحالم که با بازیکنانی بازی خواهیم داشت که تجربه قهرمانی در این رقابت بزرگ را دارند و می‌خواهیم از تجربیات آنها استفاده کنیم. امیدوارم که بار دیگر هم رئال مادرید را شکست دهیم.

ام‌باپه درباره ناکامی پاری سن ژرمن در سال‌های اخیر گفت: به گذشته فکر نمی‌کنیم و تنها تمرکز ما روی زمان حال است. بازیکنان بسیار خوبی در اختیار داریم و با آرامش به کار خود ادامه می دهیم. می خواهیم که یک تیم واقعی داشته باشیم.

او در پایان گفت: قهرمانی در جام جهانی باعث شد تا زندگی من تغییر کند. در فرانسه مردم با احترام بیشتری با ما برخورد می کنند چرا که قهرمان جهان هستیم.من نسبت به قبل بسیار پخته تر شده ام و این می تواند بیشتر باعث موفقیتم شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: