کد خبر: ۴۹۷۴۵۰
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۱

مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان مدعی است پرسپولیس روی تک موقعیتش توانسته زردپوشان آبادانی را شکست دهد.

به گزارش شفاف، عیسی آل‌کثیر پس از شکست یک بر صفر تیم صنعت نفت آبادان مقابل پرسپولیس درباره مشکلات مالی این تیم اظهار داشت: دل همه‌ی بچه‌ها پُر است. همه چیز عادی شده است، می‌آییم و تمرین‌مان را می‌کنیم. با تمام وجود هم کار می‌کنیم. امروز هم با تمام وجود بازی کردیم و توپ‌های‌مان گل نشد. پرسپولیس اما روی تک موقعیتش توانست بازی را ببرد. ما چند موقعیت داشتیم، هم در نیمه اول و هم در نیمه دوم، ولی متأسفانه توپ‌های‌مان گل نشد.

وی در مورد ناراحتی اسکوچیچ نیز تصریح کرد: او هم مطالباتش را می‌خواهد. اشتباه از اسکوچیچ نبوده است. او هم مثل ما پولش را می‌خواهد. این اشتباه باشگاه بوده است. بالاخره اسکوچیچ هم خانواده دارد و پولش را می‌خواهد.

مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در مورد صحبت‌های رد و بدل شده در رختکن این تیم و اینکه آیا اسکوچیچ از بازیکنان خداحافظی کرده است یا خیر، بیان کرد: صحبت‌ها خصوصی بود و داخل خانواده. در مورد مشکلات صحبت شد. اسکوچیچ هم خداحافظی نکرد و چیزی به ما نگفت.

آل‌کثیر در خاتمه گفت: راه‌مان را ادامه می‌دهیم، چاره‌ای نیست. هواداران‌مان گناهی نکردند. ما گناه کردیم،‌ ولی متأسفم که هیچکس نمی‌پرسد چه کار می‌کنیم. چند روز سر تمرین نیامدیم، هیچکس به ما زنگ نزد، اما خودمان برگشتیم تا ببینیم چه پیش می‌آید.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: