کد خبر: ۴۹۷۵۶۷
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۷

فرمانده گشت انتظامی یگان امداد پایتخت از دستگیری ۲ مامور قلابی در محدوده خیابان مولوی خبر داد.

دستگیری ۲ مامور قلابی در محدوده خیابان مولویبه گزارش شفاف، سرهنگ افشین منافی فرمانده گشت انتظامی یگان امداد پایتخت از کشف یک دستگاه بی سیم و چراغ ال‌ای دی و دستگیری ۲ مامور قلابی خبر داد و گفت: روز گذشته ماموران واحد گشت انتظامی قرارگاه شرق هنگام گشت زنی در محدوده خیابان مولوی متوجه رفتار‌های مشکوک راننده و سرنشین یک دستگاه خودروی سواری سمند می‌شوند و مدتی این خودرو را تحت مراقبت قرار دادند.

فرمانده گشت انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه سرنشین خودرو یک دستگاه بی سیم در دست داشت و سعی می‌کرد سایر افراد متوجه بی سیم وی بشوند، عنوان کرد: با مشاهده یک دستگاه بی سیم در دست سرنشین خودرو ظن پلیس نسبت به آن‌ها افزایش یافت.

منافی افزود: ماموران گشت انتظامی برای بررسی بیشتر دستور توقف خودرو را اعلام می‌کنند و سپس در یک عملیات پلیسی موفق می‌شوند خودروی متهمان را توقیف و راننده و سرنشین خودرو را دستگیر کنند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در بازرسی از خودرو متهمان یک دستگاه بی سیم، یک عدد چراغ گردان پلیسی، و مقداری کارت عابر بانک به نام افراد مختلف و مقداری وجه نقد کشف شد.

وی ابراز داشت: متهمان در همان بازجوئی اولیه به جرم خود مبنی بر زورگیری از افراد تحت پوشش پلیس اعتراف کردند و هر ۲ متهم برای سیر مراحل قانونی و تحقیقات تکمیلی در اختیار عوامل پلیس پیشگیری قرار گرفتند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار