کد خبر: ۴۹۷۵۶۸
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۷

سرهنگ گودرزی از دستگیری فردی که برای انتقام جوئی از همکارش خودروی وی را به آتش کشانده بود، خبر داد.

به گزارش شفاف، سرهنگ کارآگاه علی گودرزی معاون مبارزه با جرائم جنائی پلیس آگاهی پایتخت گفت: پانزدهم شهریور سال جاری گزارش یک مورد آتش سوزی عمدی خودرو از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به کلانتری ۱۰۱ تجریش اعلام شد و گشت کلانتری به محل مراجعه و مشاهده کردند که یک خودرو ام وی ام در حال سوختن است و یک گالن بنزین نیم سوخته در محل وجود دارد. پس از ثبت شکایت اولیه پرونده برای رسیدگی تخصصی در اختیار کارآگاهان اداره ۱۶ پلیس آگاهی قرار گرفت.

معاون مبارزه با جرائم جنائی پلیس آگاهی بیان داشت: مالک خودرو که یک خانم جوان بود و در یک دفتر مشاوره املاک مشغول به کار بود، در تشریح اتفاق رخ داده بیان داشت: ساعت ۹ صبح با صدای انفجار مهیبی از خواب بیدار شدم و متوجه شدم که خودروام در حال سوختن است. سریعا با ۱۱۰ تماس و آتش نشانی رت خبردار کردم.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در گام اول تحقیقات پلیسی نشانه‌ای از متهم به دست نیامد و از کلیه افرادی که شاکی به آن‌ها مظنون بود، رفع ظن شد، افزود: تحقیقات پلیسی نشان می‌داد فردی از یک خودرو پراید سفید رنگ که ظاهرا متعلق به یکی از شرکت‌های حمل و نقل اینترنتی است، پیاده شده و پس از آتش زدن خودرو با همان پراید سفید رنگ از محل دور شده است. با انجام اقدامات پلیسی و دعوت از راننده تاکسی اینترنتی مشخص شد فرد آتش افروز یکی از همکاران سابق شاکی است.

وی عنوان کرد: با دستور قضائی متهم در روز سه شنبه پنجم آذر ماه توسط کارآگاهان اداره شانزدهم دستگیر و به پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شود.

گودرزی ابراز داشت: متهم که مردی ۴۳ ساله است، در ابتدا منکر هرگونه نقش در آتش سوزی شد ولی در ادامه اظهار داشت: به تازگی از همسرم جداشده ام و به دلیل مصرف دارو‌های اعصاب اوضاع روحی خوبی ندارم. در محل کار به دلیل اینکه حس می‌کردم شاکی در معاملات من مداخله می‌کند از او کینه به دل گرفته بودم و به دنبال فرصتی برای انتقام بودم تا اینکه به ذهنم رسید با آتش زدن خودرواش از او انتقام بگیرم و در روز حادثه با تهیه یک گالن ۴ لیتری بنزین با استفاده از تاکسی اینترنتی به درب منزل شاکی مراجعه و پس از آتش زدن خودرو با همان تاکسی به منزل خود بازگشتم.

معاون مبارزه با جرائم جنائی پلیس آگاهی پایتخت در پایان گفت: متهم با دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه یک تهران به منظور انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار