کد خبر: ۴۹۷۶۹۱
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۲

مهاجم تیم ملی فوتبال فرانسه به قرعه تیمش در مرحله نهایی یورو ۲۰۲۰ واکنش نشان داد.

به گزارش شفاف و به نقل از مونت کارلو، مراسم قرعه کشی یورو ۲۰۲۰ برگزار شد و تیم ملی فوتبال فرانسه در گروه مرگ باید با آلمان و پرتغال رقابت کند.

اولیویه ژیرو مهاجم خروس‌ها که توانست با این تیم قهرمانی در جام جهانی ۲۰۱۸ را تجربه کند، اینگونه به قرعه تیمش واکنش نشان داد: در سخت‌ترین گروه قرار داریم. منتظر حریف چهارم هم باقی خواهیم ماند که قرار است در پلی آف تکلیف این تیم مشخص شود. فرانسه را شانس صعود به دور بعد نمی‌دانم اما نهایت تلاش خود را به کار می‌گیریم تا صعود کنیم.

او ادامه داد: قبل از نیمه نهایی و فینال یورو ۲۰۱۶ با آلمان و پرتغال بازی کردیم. آلمان بعد از ۳ سال همچنان تیم بسیار خوب و قوی است. آن‌ها با اعتماد به نفس بالایی بازی می‌کنند و قطعا بازی جذابی با آن‌ها پیش رو داریم.

ژیرو در پایان گفت: پرتغال در فینال یورو قبلی حتی بدون رونالدو هم ما را شکست داد و این نشان می دهد که چه تیم خوبی  هستند. همه چیز به خود ما بستگی دارد. اگر می‌خواهیم که پیروز شویم و صعود کنیم باید با نهایت تمرکز بازی و تا آخرین ثانیه‌ها تلاش کنیم. براین باور هستم که آلمان سخت‌ترین حریف ماست. پرتغال هم با رونالدو و چند بازیکن سرشناس دیگر هم حریف بسیار سخت و قدرتمندی است و در کل کار آسانی پیش رو نداریم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: