کد خبر: ۴۹۷۷۷۸
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۷

اوله گنار سولسشایر می‌گوید وضعیت تیمش در جدول رده بندی لیگ برتر جای نگرانی ندارد.

به گزارش شفاف، توقف خانگی منچستریونایتد برابر استون ویلا باعث شد تا یونایتد در رده نهم جدول رده بندی قرار داشته باشد. این ضعیف‌ترین شروع منچستریونایتد در ۳۰ سال گذشته در لیگ برتر است.

بعد از توقف خانگی منچستریونایتد در لیگ برتر انگلیس اوله‌گنار سولسشایر که به جای مورینیو هدایت این تیم را بر عهده گرفته بود درباره شرایط تیمش گفت: جایگاه تیم ما در جدول رده بندی لیگ برتر در حال حاضر خیلی جای نگرانی ندارد چون فاصله تیم‌ها بسیار کم و امتیازها نزدیک به هم است. اگر این دیدار را می‌بردیم و یک گل دیگر به ثمر می‌رساندیم الان در رده پنجم جدول رده بندی قرار داشتیم.در این دیدار هم از حریف خود پیش افتادیم ولی مثل خیلی از بازی‌های دیگر متاسفانه نتوانستیم برتری خودمان را حفظ کنیم. الان ۶، ۷ بار است که تیمم از حریف پیش می‌افتد ولی نمی‌تواند برنده باشد. باید یاد بگیریم این بازی‌ها را با برد به پایان برسانیم. ما تیم جوانی هستیم، جوان‌ترین تیم لیگ و ناامید کننده است که نمی‌توانیم در این دیدارها برنده شویم.

منچستریونایتد اکنون دو دیدار سخت در پیش دارد و چه بسا شکست در این دو دیدار پایانی بر حضور کوتاه مدت سولسشایر در این تیم باشد. شیاطین سرخ باید ابتدا در خانه پذیرای تیم تاتنهامی باشد که مورینیو را روی نیمکت خود دارد و در ادامه شنبه در داربی شهر منچستر به دیدار منچسترسیتی خواهد رفت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: