کد خبر: ۴۹۷۸۲۵
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۴

سومین روز ثبت نام از داوطلبان انتخابات مجلس یازدهم در فرمانداری تهران آغاز شد.

آغاز به کار سومین روز ثبت نام از داوطلبان مجلس در مصلی تهرانبه گزارش شفاف، سومین روز ثبت‌نام از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از دقایقی پیش در فرمانداری تهران آغاز شد.

به گفته عیسی فرهادی فرماندار تهران تا پایان ثبت نام روز دوم، ۲۳۸ نفر مدارک خود را برای شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخابیه ثبت کردند.

طی ثبت نام دو روز گذشته ۷۴ نفر زن و ۳۴۷ نفر مرد ثبت نام کردند؛ همچنین لاله افتخاری، مصطفی سوادکوهی و شهاب الدین صدر از جمله مطرح‌ترین اشخاصی بودند که دیروز در محل حوزه انتخابیه تهران به منظور شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس ثبت نام کردند.

لازم به ذکر است که داوطلبان این انتخابات تا ۱۶ آذر فرصت دارند تا با در دست داشتن مدارک لازم، در انتخابات ثبت‌نام کنند. مدت زمان ثبت‌نام در هر روز از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۸ عصر و به مدت ۱۰ ساعت است.

به همراه داشتن مدارک زیر برای انجام مراحل ثبت نام الزامی است:

اصل کارت ملی و یک نسخه تصویر آن

اصل شناسنامه عکس­دار و یک نسخه تصویر کلیه صفحات آن

یک قطعه عکس ۴*۳ جدید

اصل و یک نسخه تصویر آخرین مدرک تحصیلی معتبر (حداقل کارشناسی ارشد و یا معادل آن)

اصل و تصویر گواهی رسمی مبنی بر قبول استعفاء و عدم اشتغال در پست و مقام و مشاغل مشمول استعفای موضوع ماده ۲۹ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی

اصل و یک نسخه تصویر کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا کارت معافیت دائمی و یا مدرکی معتبر دال بر روشن بودن وضعیت مشمولین خدمت وظیفه عمومی.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: