کد خبر: ۴۹۷۸۳۹
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۲

با توجه به پروژه بازسازی خانه کشتی شماره یک، خانه کشتی شماره دو برای آغاز اردوهای تیم‌های ملی آزاد و فرنگی بزرگسالات آماده شد.

به گزارش شفاف، از چندی پیش بازسازی و مرمت خانه کشتی شماره یک به عنوان پایگاه اصلی تیم‌های ملی، در دستور کار فدراسیون کشتی قرار گرفت.

کار بازسازی این محل تا پایان سال به اتمام خواهد رسید تا اردوهای المپیکی تیم‌های ملی آزاد و فرنگی در این محل برگزار شود. این احتمال وجود دارد که بخشی از کار نیز تا 22 بهمن آماده شود، اما بهره‌برداری اصلی با آغاز سال جدید اتفاق خواهد افتاد.

در همین راستا، سالن محمد بنا (خانه کشتی شماره دو) در روزهای گذشته تجهیز شده و علاوه بر اضافه کردن تشک تمرینی، دستگاه‌های بدنسازی و سایر تجهیزات نیز به این محل منتقل شده تا کشتی‌گیرانِ تیم ملی مشکلی برای پیگیری تمرینات‌شان در این سالن نداشته باشند.

اردوی تیم اعزامی به جام آلانز روسیه که از شنبه آغاز شده، در سالن تجهیزشده شماره دو برپا شده است. این تیم روز چهارشنبه راهی روسیه خواهد شد.

هنوز زمان آغاز اردوهای رسمی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی برای کسب سهمیه‌های باقی‌مانده در دو مسابقه گزینشی فروردین و اردیبهشت سال آینده اعلام نشده است.انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار