کد خبر: ۴۹۷۸۶۳
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۲

استریچکو کاتانتس، سرمربی تیم ملی فوتبال عراق با وجود حمایت از سوی اهالی فوتبال این کشور نسبت به انتقادات همیشگی رسانه‌های ورزشی واکنش نشان داد.

به گزارش شفاف، استریچکو کاتانتس، سرمربی تیم ملی فوتبال عراق که در هفته‌های اخیر نتایج خوبی با تیم ملی عراق کسب کرده و از سوی پیشکسوتان فوتبال این کشور هم مورد حمایت قرار دارد در واکنش به انتقاد همیشگی رسانه‌های عراقی گفت: با بعضی از نمایندگان رسانه‌های ورزش عراق نمی‌شود تعامل داشت. بعضی از سؤال‌ها عجیب هستند. به آنها پیشنهاد می‌کنم به داخل زمین بیایند و بازی کنند.

وی افزود: وقتی مصدومان زیادی داریم خودم که نمی‌توانم وارد ترکیب بشوم. تیم ما در 15 روز 5 مسابقه انجام داده و بسیار خسته هستیم. باید به بازیکنان‌مان در این موقعیت استراحت بدهیم. با این وجود که بازیکنانم عملکرد بسیار خوبی داشته‌اند.

تیم ملی عراق با وجود نتایج ضعیف در جام ملت‌های 2019، در مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 عملکرد درخشانی داشته و صدرنشین گروه است. فضای حاکم بر فوتبال این کشور نسبت به کاتانتس دگرگون شده و کارشناسان عراقی بر خلاف چند ماه پیش حالا از این مربی حمایت می‌کنند، اما رسانه‌های عراقی همچنان ارتباط خوبی با سرمربی تیم ملی ندارند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: