کد خبر: ۴۹۷۹۱۴
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵

بهمن گودرزی کارگردان سریال تلویزیونی «زیر همکف»، از زمان احتمالی پخش این مجموعه خبر داد.

آیا سریال «زیر همکف» جایگزین به رنگ خاک می‌شود؟بهمن گودرزی کارگردان سریال تلویزیونی «زیر همکف» درباره زمان پخش این سریال به خبرنگار شفاف،گفت: تاریخ دقیق پخش این سریال مشخص نیست. من شنیده ام که جزو کنداکتور اواخر پاییز یا اوایل فصل زمستان است، اما هیچ قطعیتی برای این موضوع وجود ندارد.

وی در پاسخ به اینکه آیا احتمال دارد «زیر همکف» جایگزین «به رنگ خاک» شود، اظهار کرد: چیزی که من شنیده ام احتمالا سریال دیگری جایگزین «به رنگ خاک» می‌شود و «زیر همکف» بعد از اتمام آن پخش خواهد شد.

کارگردان فیلم «ثبت با سند برابر است» افزود:، این مجموعه دولتی است و ما فقط وظیفه ساخت را برعهده داشتیم؛ لذا خود شبکه برای پخش تصمیم می‌گیرد و تهیه کننده بیشتر در جریان امر است.

رضا جودی تهیه کننده «زیر همکف» نیز درباره زمان احتمالی پخش آن گفت: ما کار را آماده کرده و به شبکه تحویل داده ایم. من هم شنیده ام به زودی روی آنتن شبکه یک می‌رود، اما زمان دقیق پخش آن مشخص نیست.

گفتنی است تصویربرداری سریال «زیرهمکف» به نویسندگی مهدی حمزه و احسان لطفیان در گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما به پایان رسیده و بازیگرانی چون هومن شاهی، خاطره حاتمی، بهادر مالکی، عزت‌الله مهرآوران، محمود جعفری، نادر داهیم، پریسا مقتدی، یزدان فتوحی، ویدا جوان، پریسا گل دوست، نگین معتضدی، سامان دارابی در آن بازی می‌کنند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار