کد خبر: ۴۹۷۹۳۶
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۴

فرماندهان نیروهای دریایی ارتش و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر تبادل دانش و تجربیات تأکید کردند.

به گزارش شفاف، دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه با امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفت‌وگو کرد.

براساس این گزارش، در این دیدار که جمعی از معاونین فرمانده نیروی دریایی سپاه نیز حضور داشتند، دریادار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه، ایام پاسداشت حماسه عملیات مروارید و تقابل جانانه رزمندگان ناوچه سرافراز پیکان با دشمن متجاوز بعثی را گرامیداشت و با تقدیم سلام و درود به روح مطهر شهدای نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، روز نیروی دریایی را به امیر دریادار خانزادی و همرزمانشان در این نیرو تبریک گفت.

همچنین، این نشست که در محل دفتر فرمانده نیروی دریایی ارتش برگزار شد، با طرح موضوعات و مأموریت‌های مشترک و همکاری‌های دو نیرو برای مقابله با تهدیدات دریایی دشمن ادامه یافت.

تأکید فرماندهان دو نیرو بر تحکیم اتحاد و همدلی، هم‌افزایی توان رزم، اِشراف اطلاعاتی و همچنین گفت‌وگو درباره ایجاد تسهیل در شکل‌گیری کانون‌های مشترک اندیشه‌ورزی و هم‌اندیشی و انتقال تجارب در حوزه‌های گوناگون مأموریت‌های دریایی، بخش دیگری از این دیدار بود.

براساس این گزارش، تبادل دانش و تجربیات در بخش‌های آموزشی و همچنین تحقیقات خودکفایی دفاعی از دیگر محورهایی بود که در گفت‌وگوی فرماندهان نیروی دریایی ارتش و سپاه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: