کد خبر: ۴۹۷۹۴۵
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۱

در سال ۲۰۱۹ فیلم‌های سینمایی قابل توجهی اکران شدند که تعدادی از آن‌ها برای مخاطبان سکانس‌های ماندگاری را خلق کردند.

سکانس به یاد ماندنی فیلم‌ها در سال ۲۰۱۹+تصاویربه گزارش شفاف، سال ۲۰۱۹ میلادی به ماه آخر خود رسیده است و فیلم‌های قابل توجه و مورد انتظار زیادی اکران و منتشر شدند که سکانس‌ها و اتفاقات ماندگاری را در سینما و برای مخاطبان رقم زدند.

در حالی که عده‌ای از اینکه سال ۲۰۱۹ میلادی سال خوبی نخواهد بود و فیلم‌های بزرگی وجود نخواهند داشت، اما چند فیلم توانستند ارزش خود را به خوبی نشان دهند تا در فصل جوایز نیز شاهد رقابت‌های تنگاتنگ باشیم.

در حالی که عده‌ای معتقدند فیلم ۱۹۱۷ به کارگردانی سم مندس فاتح اسکار امسال است، اما در این لیست بلند بالا فیلم‌های دیگری مثل «روز و روزگاری در هالیوود»، «انگل»، «شیادان»، «جوکر»، «مرد ایرلندی»، «داستان ازدواج» و چندفیلم دیگر حضور دارند. تعدادی از این سکانس‌های به یاد ماندنی از همین فیلم‌های مدعی اسکار هستند که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شوید:

«روز و روزگاری در هالیوود» - قتل‌های خانواده منسون

سکانس به یاد ماندنی فیلم‌ها در سال ۲۰۱۹+تصاویر

«مرد ایرلندی» این هفته به صورت رسمی از سوی نتفلیکس منتشر شد و روایت دوباره اسکورسیزی از داستان‌های مافیایی بود. در این فیلم سه ساعت و نیمه نباید دنبال سکانس به یاد ماندنی باشیم؛ چرا که وجود این فیلم به یاد ماندنی شد. اگر کمپانی نتفلیکس از این فیلم حمایت نمی‌کرد اسکورسیزی هیچوقت نمی‌توانست چنین فیلمی با هزینه زیاد بسازد. این فیلم ترکیبی از فیلم‌های کلاسیک گذشته نتفلیکس مثل «رفقای خوب» «گاو خشمگین» و «گرگ وال استریت» است.

سکانس به یاد ماندنی فیلم‌ها در سال ۲۰۱۹+تصاویر
خیلی‌ها منتظر بودند تا ببینند در نهایت جوکر جدید به کجا می‌رسد. این فیلم جنجالی به جایی رسید که نیرو‌های امنیتی به سینما‌ها برای رخ دادن حمله‌های احتمالی هشدار داده بودند. یکی از سکانس های معروف این فیلم سینمایی پایین آمدن از پله‌هایی است که مدتی بعد از اکران فیلم به یک جاذبه گردشگری تبدیل شد. این فیلم بیش از یک میلیون دلار فروش کرده و جزو سودآور‌ترین فیلم‌ها سینمایی تاریخ است.

«جان ویک ۳:پارابلوم» - تعقیب و گریز با اسب


سکانس به یاد ماندنی فیلم‌ها در سال ۲۰۱۹+تصاویر
کیانو ریوز بازیگر محبوب این روزهاست که در این فیلم یک اکشن خالص را به ارمغان آورده است. هیجان از ابتدای فیلم در سطح بالا قرار و تا پایان فیلم ادامه دارد. در این فیلم جدال‌های تن به تن، مبارزه با چاقو و حتی شمشیر مخاطب را به بالاترین سطح از هیجان می‌رساند. اما هیچ یک از آن‌ها به اندازه سوارکاری ریوز خلاقانه و شگفت انگیز نبود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: