کد خبر: ۴۹۷۹۷۲
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۸

اگر بدنبال مشاوره مهاجرت به استرالیا هستید ابتدا این مطلب را بخوانید . در این مقاله نکات آموزشی بسیار مهم و کاربردی در رابطه با مهاجرت به استرالیا آمده است تا  روش اخذ انواع ویزاهای استرالیا آشنا شوید .

سالهاست که استرالیا یکی از بهترین مکان های دنیا برای کار ، سرمایه گذاری ، زندگی و تحصیل محسوب می شود . در این مقاله قصد بررسی شرایط و روش های مهاجرت به استرالیا را داریم. امروزه مهاجرت به استرالیا برای افرادی که شرایط مناسبی دارند و از طریق ویزای کار استرالیا ، ویزای سرمایه گذاری استرالیا ، ویزای تحصیلی استرالیا و یا دیگر ویزای استرالیا اقدام می کنند ، دولت استرالیا آینده روشنی را برای آنها طراحی کرده است.

سیستم منظم و قانون مند استرالیا که در هر ایالت برقرار است ، تنوع فرهنگی ، دستمزد بالا ، نرخ بیکاری کم و نرخ اشتغال بالا ، سطح بالای آموزش و اقتصاد رو به رشد باعث شد است تا مهاجرت به استرالیا هرساله رشد چشمگیری را نشان دهد.استرالیا کشوری پهناور با جمعیت کم محسوب می شود که هرروز رو به رشد و توسعه می باشد این ، به این معنی است که این کشور به شدت نیاز به نیروی کار ماهر و متخصص و همچنین افرادی برای سرمایه گذاری است و این اصلی ترین دلیل برای افزایش میزان مهاجرت به استرالیا می باشد.

اگر بدنبال مشاوره مهاجرت به استرالیا هستید ابتدا این مطلب را بخوانید . در این مقاله نکات آموزشی بسیار مهم و کاربردی در رابطه با مهاجرت به استرالیا آمده است تا  روش اخذ انواع ویزاهای استرالیا آشنا شوید .

 

مهاجرت به استرالیا از گذشته تا به امروز

در این بخش به بررسی تاریخچه مهاجرت به استرالیا می پردازیم. استرالیا از گذشته های دور میزبان مهاجران بسیاری بوده است . ما تاریخچه مهاجرت استرالیا را به چهار دوره تقسیم می کنیم و هر یک را برای شما بازگو می کنیم.

قبل از سال 1700 میلادی :

می توان گفت که در ۶۰,۰۰۰ سال پیش در دوره یخبندان ، اجداد مردمان بومی استرالیا Aboriginal از پاپوآ گینه نو به امید یافتن سرزمینی بهتر برای زندگی به استرالیا آمدند و این اولین مهاجرت جدی در این قاره محسوب می شود.

مهاجرت به استرالیا دردهه های ۱۷۰۰

در سال ۱۷۷۰ سواحل شرقی استرالیا را کشف و آن را به نام کشور انگلیس ، نیوسوت ولز خواند . سپس اولین گروه اروپایی که شامل ۱۳۷۳ نظامی و زندانی بود در ۲۶ ژانویه ۱۷۸۸ توسط کاپیتان آرتور فیلیپ به بندر جکسون وارد شدند . این منطقه بعدها گسترش یافت و شهر سیدنی به وجود آمد و روز ۲۶ ژانویه به عنوان روز ملی استرالیا گرامی داشته شد . به طور کلی می توانیم بگوییم که مهاجرت اروپاییان در سال 1788 به استرالیا آغاز شد و این کشور انگلیس بود که در ابتدا استرالیا را مستعمره خود کرد .

مهاجرت دردهه های 1800

به دلیل رونق صنعت پشم و کشف طلا مهاجرت به استرالیا در این مدت افزایش بیشتری پیدا کرد . خصوصا از چین حدود ۴۰ هزار مهاجر به این کشور روانه شدند .

مهاجرت دردهه های ۱۹۰۰

به علت دور بودن انگلیس و تمایل ساکنین استرالیا برای اداره امورشان ، در اواخر قرن نوزده شش دولت خود مختار محلی به نام شش ایالت کنونی به وجود آمده بود که هر کدام مجلس و قوانین خود را داشتند . سپس در اول ژانویه ۱۹۰۱ این شش دولت خود مختار محلی برای بدست آوردن اهداف مشترکشان با هم متحد شده و دولت استرالیا را به وجود آوردند .

روش های مهاجرت به استرالیا

معرفی ویزاهای استرالیا برای مهاجرت به استرالیا

اگر شما قصد مهاجرت به استرالیا را دارید باید بدانید برای این منظور ویزاهای بسیاری ایجاد شده است که هر یک شرایط و ویژگی های خاص خود را دارد. معمولا سالی دو بار ، در ژانویه و جولای تغییرات اعمال شده از طرف اداره مهاجرت استرالیا اعلام می گردد . به همین منظور شما باید در انتخاب نوع ویزای استرالیا خود دقت کنید. در این قسمت به معرفی انواع ویزای استرالیا می پردازیم توجه داشته باشید که ما در این قسمت برای شما اصلی ترین و مهم ترین آنها را ذکر کرده ایم که بیشترین درخواست از جانب مهاجران ایرانی از این طریق است:

انواع ویزای کار و مهارت استرالیا

 • ویزای 189 استرالیا
 • ویزای 190 استرالیا
 • ویزای 491 استرالیا
 • ویزای 476 استرالیا
 • ویزای 457 استرالیا
 • ویزای 482 استرالیا
 • ویزای 187 استرالیا
 • ویزای 186 استرالیا

 

انواع ویزای سرمایه گذاری استرالیا

 • ویزای 188 استرالیا
 • ویزای 888 استرالیا
 • ویزای 132 استرالیا
 • ویزای 405 استرالیا

 

انواع ویزای والدین استرالیا

 • ویزای 864 استرالیا
 • ویزای 804 استرالیا
 • ویزای 884 استرالیا
 • ویزلی 173 استرالیا
 • ویزای 143 استرالیا
 • ویزای 103 استرالیا

 

انواع ویزای ازدواج و نامزدی استرالیا

 • ویزای 309 استرالیا
 • ویزای 100 استرالیا
 • ویزای 820 استرالیا
 • ویزای 801 استرالیا

 

ویزای تحصیلی استرالیا

 • ویزای 500 استرالیا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد هریک از ویزاهای استرالیا که در بالا ذکر کردیم می توانید به بهترین منبع آن یعنی سایت سلکت ویزا مراجعه کنید به همین منظور وارد لینک رو به رو شوید.( وکیل مهاجرت به استرالیا )

 

بررسی ویزای استرالیا استرالیا

در بین ویزاهای ذکر شده ویزای کار استرالیا ، ویزای سرمایه گذاری استرالیا و همچنین ویزای تحصیلی استرالیا جزء اصلی ترین و پرتقاضا ترین ویزاهای استرالیا برای مهاجرت می باشد که توسط ایرانیان اقدام می شود با ما همراه باشید تا کمی در این مورد به شما اطلاعاتی را بدهیم تا مسیر مهاجرت به استرالیا را برای خود مشخص کنید.

روش های مهاجرت به استرالیا

ویزای کار استرالیا

دولت استرالیا مدت هاست که جهت توسعه و پیشرفت خود اقدام به جذب نیروهای متخصص و ماهر کرده است شرایط را برای مهاجرانی که از طریق ویزای کار استرالیا اقدام کرده اند محیا کرده است تا به این صورت افراد متخصص بیشتری را از سراسر جهان به این کشور دعوت کند. در این بین ویزای کار استرالیا انواع مختلفی دارد که می توان به دو نوع اقامت دائم و اقامت موقت استرالیا تقسیم کرد.

جهت کسب به اطلاعات بیشتر ویزای کار استرالیا را مطالعه کنید.( ویزای کار استرالیا )

ویزای  189 استرالیا :

ویزای 189 استرالیا یک ویزای اقامت دائم می باشد ، بهترین نوع ورود به استرالیا از طریق ویزای کار استرالیا را می توان گفت همین ویزای 189 استرالیا است زیرا شما و خانواده از همان ابتدا با اقامت دائم وارد استرالیا می شوید و به نوعی PR استرالیا را کسب می کنید. شما برای کسب این ویزا باید به حداقل امتیاز 65 از جدول امتیاز ویزای کار استرالیا برسید. شرایط اولیه ویزای 189 استرالیا این است که متقاضی آن باید زیر 45 سال باشد ، سطح زبان انگلیسی شما باید حداقل در حد آیلتس 6 باشد ، امتیاز شما باید به 65 برسد  و شغل شما باید در لیست مشاغل مورد نظر استرالیا موجود باشد و دیگر شرایط

مزایای ویزای 189 استرالیا

 • اولین و اصلی ترین مزیت ویزای 189 استرالیا اقامت دائم آن در بدو ورود می باشد و بدون هیچ قیدو شرطی در هر نقطه از استرالیا زندگی کنید . دارای PR استرالیا
 • اجازه کار تمام وقت در استرالیا به شما و اعضای خانواده
 • اجازه تحصیل در استرالیا برای شما و اعضای خانواده
 • استفاده از خدمات درمانی و بهداشتی رایگان استرالیا Medicare
 • بعد از کسب شرایط لازم برای اخذ شهروندی استرالیا اقدام کنید.
 • به مدت 5 سال به استرالیا رفت و آمد کنید.
 • اسپانسر دیگر اعضای خانواده خود شوید.

ویزای 190 استرالیا :

ویزای 190 استرالیا هم یک ویزای اقامت دائم می باشد. تفاوت ویزای 190 استرالیا با ویزای قبل این است که یک ویزا با شرایط اسپانسر ایالتی می باشد و به متقاضیان خود این اجازه را می دهد تا با کسب حداقل 60 امتیاز و دریافت 5 امتیاز اسپانسر ایالتی به حداقل 65 امتیاز لازم برسند و برای ویزای کار استرالیا 190 اقدام کنند. ویزای 190 استرالیا تقریبا شرایط مشابه با ویزای کار استرالیا 189 دارد و تنها نکته آن این است که متقاضی باید یک اسپانسر ایالتی داشته باشد و یک ویزای مستقل محسوب نمی شود.

مزایای ویزای 190 استرالیا مانند ویزای 189 می باشد .

 

ویزای 476 استرالیا

ویزای 476 استرالیا مختص فارغ التحصیلان رشته های مهندسی از دانشگاه های مورد تایید استرالیا مانند دانشگاه تهران و امیرکبیر می باشد این یک ویزای مهارتی است که به متقاضیان خود این اجازه را می دهد که به مدت 18 ماه در استرالیا اقامت داشته باشند و به کار و تحصیل بپردازند.

مزایای ویزای 476 استرالیا

 • اصلی ترین مزیت ویزای 476 استرالیا این است که به شما 18 ماه اقامت استرالیا را می دهد و شما می توانید بعد از کسب شرایط لازم برای اقامت دائم استرالیا اقدام کنید.
 • اجازه کار تمام وقت در استرالیا
 • اجازه تحصیل در استرالیا
 • می توانید به استرالیا رفت و آمد کنید.

ویزای 491 استرالیا :

ویزای 491 استرالیا یک ویزای اقامت موقت استرالیا می باشد . ویزای ۴۹۱ استرالیا یک ویزای ۵ ساله اقامت موقت است که شرایط تبدیل شدن آن به ویزای اقامت دائم کاملا روشن و مشخص شده است. در این ۵ سال فرد متعهد می شود که حداقل ۳ سال در مناطق رجیونال استرالیا اقامت داشته باشند و مشغول به کار باشند. ویزای 491 استرالیا جایگزین ویزای 489 استرالیا شده است و از 16 نوامبر 2019 وارد سیستم مهاجرت استرالیا شده است. به شما پیشنهاد می کنیم حتما وارد لینک رو برو شوید تا آخرین اطلاعات لازم برای ویزای 491 استرالیا را کسب کنید.( ویزای 491 استرالیا )

اطلاعات ارائه شده برای ویزای کار استرالیا شامل ویزاهای اصلی بود که می تواند به شما در اخذ ویزای کار استرالیا کمک کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت سلکت ویزا مراجعه کنید که یک سایت مرجع در زمینه مهاجرت به استرالیا می باشد.www.selectvisa.com

روش های مهاجرت به استرالیا

ویزای سرمایه گذاری استرالیا

ویزای سرمایه گذاری استرالیا یک روش محبوب برای کارآفرینان و سرمایه گذاران محسوب می شود زیرا قرار است در قبال سرمایه گذاری در استرالیا صاحب ویزا و اقامت استرالیا نیز شوند. استرالیا در سال های اخیر به دلیل رشد اقتصادی مثبت مقصدی برای  سرمایه گذاران و تاجران جهان شده است به همین منظور شما می توانید، سرمایه گذاری در استرالیا را یک روش برای رسیدن به ویزای استرالیا و اقامت این کشور بدانید. دولت استرالیا ویزاهای متنوعی را برای سرمایه گذاران در نظر گرفته است که ما به شما توصیه می کنیم در این نوع ویزای استرالیا حتما با یک وکیل مهاجرت استرالیا مشورت کنید . ویزای سرمایه گذاری استرالیا به دلیل پیچیدگی های فراوانی که دارد بسیار حساس است و می تواند با کوچک ترین اشتباه پرونده مهاجرتی شما را به خطر بی اندازد و موجب از دادن مبلغی زیادی از شما شود.

 

ویزای 188 استرالیا

ویزای 188 استرالیا یک ویزای موقت 4 ساله می باشد که مسیر را برای اخذ اقامت دائم استرالیا هموار می سازد . ویزای 188 استرالیا اصلی ترین ویزای سرمایه گذاری استرالیا نزد ایرانیان به حساب می آید و به شما کمک می کند تا با شرایط راحت و هزینه سرمایه گذاری کمتر وارد استرالیا شوید. شرایط اولیه ویزای سرمایه گذاری استرالیا ساب کلاس 188 استرالیا به این صورت است که در ابتدا شما باید براساس شرایط مورد نظر باید حداقل امتیاز 65 را کسب کنید، مانند سن که باید کمتر از 55 سال باشد و یا میزان دارایی و حجم سرمایه گذاری در استرالیا.

مزایای ویزای 188 استرالیا

 • اقامت موقت به مدت 4 سال و 3 ماه
 • انجام فعالیت های اقتصادی و تجاری در استرالیا ( یک بیزینس و کسب و کار جدید ایجاد کنید ، کسب و کار خود را گسترش دهید ، در دولت و یا یک ایالت استرالیا سرمایه گذاری کنید)
 • با کسب شرایط لازم برای ویزای 888 استرالیا و اقامت دائم استرالیا درخواست دهید.
 • اعضای خانواده و در مجموع کسانی که به شما وابستگی کامل دارند می توانند وارد استرالیا شوند.
 • مادامی که ویزای 188 استرالیا اعتبار داشته باشد می توانید به استرالیا رفت و آمد داشته باشید.
 • به اعضای خانواده شما نیز اجازه کار تمام وقت داده می شود.

 

 

ویزای 888 استرالیا

ویزای 888 استرالیا یک ویزای اقامت دائم استرالیا است که مرحله دوم از ویزای 188 محسوب می شود و به دارندگان ویزای 188 این اجازه را می دهد بعد از گذشت مدتی و کسب شرایط لازم برای ویزای 888 استرالیا اقدام کنند.

مزایای ویزای 888 استرالیا

 • اصلی ترین مزیت ویزای 888 استرالیا اقامت دائم بودن آن می باشد.
 • امکان کار به صورت تمام وقت در استرالیا
 • ایجاد شرایط تحصیل در استرالیا
 • شما می توانید خانواده خود را به استرالیا بیاورید
 • به مدت 5 سال به استرالیا رفت و آمد داشته باشید.
 • ثبت نام در برنامه بهداشت عمومی استرالیا، Medicare
 • در صورت کسب شرایط لازم می توانید برای اخذ شهروندی استرالیا اقدام کنید.

 

ویزای 132 استرالیا

ویزای 132 استرالیا گزینه دیگری از ویزاهای سرمایه گذاری استرالیا محسوب می شود و به دارندگان خود این اجازه را می دهد که از همان بدو ورود با اقامت دائم وارد استرالیا شوند. ویزای 132 استرالیا مختص آن دسته از سرمایه گذارانی است که سهم در سرمایه گذاری زیادی دارند یعنی باید حداقل مبلغ یک ونیم میلیون دلار در استرالیا سرمایه گذاری کنند. مزایای ویزای 132 استرالیا مانند تمامی ویزاهای اقامت دئم استرالیا می باشد.

همان گونه که در این مقاله اعلام کردیم ویزاهای سرمایه گذاری استرالیا شرایط پیچیده و خاصی را دارند و به توصیه می کنیم قبل از هرگونه اقدام اطلاعات کاملی را کسب کنید. ( ویزای سرمایه گذاری استرالیا )

ویزای تحصیلی استرالیا

اخذ ویزای تحصیلی استرالیا یکی از بهترین روش‌های مهاجرت تحصیلی است. این ویزا به شما اجازه می‌دهد به‌منظور تحصیل تمام وقت در یک مؤسسه‌ی آموزشی معتبر، در استرالیا اقامت داشته باشید. ما به شما ویزای 500 استرالیا را پیشنهاد می کنیم . این ویزا در سال ۲۰۱۶ جایگزین چند نوع ویزای دانشجویی و دانش آموزی متفاوت شده است. جهت اقدام برای ویزاهای دانش آموزی (مقطع دبستان تا انتهای دبیرستان)، ویزاهای تحصیلی دوره های کوتاه مدت، مقطع لیسانس، مقطع فوق لیسانس و دکترا باید برای ویزای ساب کلاس ۵۰۰ اقدام کرد.

 

*رپورتاژ آگهی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار